بیمه کردن با درد و زجر و استرس! + عکس

  • کد خبر : 354780
  • 11 مارس 2018 - 11:57
بیمه کردن با درد و زجر و استرس! + عکس

از چندی پیش استارتاپ هایی در حوزه بیمه راه اندازی شده تا کار مردم آسوده تر شود و بیمه گزاران بتوانند بدون دغدغه و زحمت به خرید بیمه نامه خود از ثالث و بدنه گرفته تا زلزله و بیمه عمر اقدام کنند، جالب اینجاست که این سایتهای فروش اینترنتی بیمه با شعار سهولت در ارایه پوشش های بیمه ای و پشتیبانی 24 ساعته تبلیغات گسترده ای را کلید زده اند.

به گزارش تهران نیوز، از چندی پیش استارتاپ هایی در حوزه بیمه راه اندازی شده تا کار مردم آسوده تر شود و بیمه گزاران بتوانند بدون دغدغه و زحمت به خرید بیمه نامه خود از ثالث و بدنه گرفته تا زلزله و بیمه عمر اقدام کنند، جالب اینجاست که این سایتهای فروش اینترنتی بیمه با شعار سهولت در ارایه پوشش های بیمه ای و پشتیبانی 24 ساعته تبلیغات گسترده ای را کلید زده اند.

از جمله استارتاپ هائی که تبلیغات بسیار زیادی در حوزه بیلبورد و  فضای مجازی داشته ،شرکت بیمه بازار است که اقدام به ارائه تخفیف های نقدی مانند شرکت به ظاهر رقیبش بیمیتو کرده تا مردم جذب شده و اقدام به خرید بیمه نامه کنند.
یکی از خبرنگاران ما اقدام به خريد بيمه نامه ثالث از اين شركت كرد و اين شد  آغاز استرس  و دويدن و تلاش به دنبال پول رفته از حساب!
پس از دريافت كد تخفيف و تعيين نوع خودرو  و جزئيات بيمه نامه مد نظر و انتخاب شركت بيمه گذار و تعيين زمان ارسال بيمه نامه و بارگذاري اسناد خودرو، صورتحسابي با كسر تخفيف مبلغ نهايي جهت پرداخت به نمايش در می آید، سپس دكمه پرداخت را مي زنيد و مشاهده مي كنيد مبلغ موجود در صفحه پرداخت بانك كاملا با مبلغ صورتحساب شما مغاير است ! مصيبت از آنجا اغاز مي شود كه بدون توجه به مبلغ صفحه پرداخت بانك، پرداخت را انجام دهيد و متوجه شويد كه كلاه سرتان رفته است!
بیمه کردن با درد و زجر و استرس! (+عکس)
بیمه کردن با درد و زجر و استرس! (+عکس)
اين شروع هفت خوان براي پيگيري است!
بلافاصله سايت بيمه بازار قطع مي شود و  نمي توان نسبت به پيگيري از طريق سايت اقدام كرد!
با شماره پشتيباني تماس مي گيريد كه بايد ٢٤ ساعته پاسخگوي مشتريان باشد!
پس از گذشت يك ساعت هيچ اپراتوري پاسخگو نيست و خط قطع مي شود!
بیمه کردن با درد و زجر و استرس! (+عکس)
صبح روز بعد امتحان كرده و باز با شماره پشتيباني تماس مي گيريد! در ساعت اداري هم نه كارشناس پشتيباني خريد پاسخگوست و نه اپراتور شركت بيمه بازار!
حالا تصور كنيد بيش از يك ميليون تومان از حساب شما خارج شده و هيچگونه امكان پيگيري وجود ندارد!
با مسئول كانال مدير بيمه بازار تماس ميگيريم! مدير كانال مديرعامل بيمه بازار اعلام مي كند اين شركت مسئول روابط عمومي دارد ولي هيچگونه راه ارتباطي ايجاد نمي شود.
بیمه کردن با درد و زجر و استرس! (+عکس)
داستان اين است: شما پول مي دهيد و سپس به دنبال پول مي دويد!
مشخص نيست وقتي يك شركت بديهي ترين وسيله ارتباطي يعني تلفن را برقرار نمي كند! چرا اينقدر تبليغات انجام مي دهد ؛ در حالي كه ميتوانست هزينه يك بيلبورد را صرف اپراتور كند تا لرزه به اندام مشتري نندازد!
بررسي هاي خبرنگار ما حاكيست عدم پاسخگويي در خصوص همه رشته های بیمه ای است و نه فقط بيمه اتوموبيل!
تلاش ها براي برقراري ارتباط حتي با آبدارچي اين شركت همچنان ادامه دارد!

عصرایران

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=354780

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.