قادی بررسی کرد؛

بیشترین تذکرات در طرح آمران سلامت برای چه کسانی است؟

  • کد خبر : 621575
  • ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
بیشترین تذکرات در طرح آمران سلامت برای چه کسانی است؟
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پردیس گفت: طرح آمران سلامت با شعار «جامعه را به رعایت از پروتکل های بهداشتی دعوت کنیم» شروع شد و با مشارکت جوانان و داوطلبان هلال احمر در تیم های سه نفره ثابت و سیار در سطح شهرستان در حال اجراست.

محمد رضا قادی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با طرح آمران سلامت در این شهرستان اظهار کرد: با توجه به اهمیت بیانات رهبر معظم انقلاب طی دیدار با رئیس جمهور و مسئولان بهداشت و درمانی در مورد نحوه تعامل دستگاه‌های متولی، پیشگیری و بهره گیری حداکثر از ظرفیت‌های موجود برای کنترل ویروس کرونا، اجرای این طرح از سوی همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در دستور کار قرار گرفت و به کلیه استان‌ها ابلاغ شد.

وی گفت: طرح آمران سلامت در شهرستان پردیس نیز از پنجم تا پانزدهم آبان ماه در حال برگزاری است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پردیس عنوان کرد: اجرای این طرح با شعار «جامعه را به رعایت از پروتکل‌های بهداشتی دعوت کنیم» شروع شد و با مشارکت جوانان و داوطلبان هلال احمر در تیم‌های سه نفره ثابت و سیار در سطح شهرستان در حال اجراست؛ هدف این است در اماکن پر رفت و آمد، میادین و عوارضی شهرستان این طرح اجرایی شود.

وی بیان داشت: نیروهای امدادگر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و محافظ صورت و با رعایت فاصله اجتماعی در حال اجرای این طرح هستند؛ این تذکرات لسانی با حفظ احترام و شأن منزلت انسانی می باشد.

قادی با تاکید بر این که بیشترین تذکرات مربوط به مسافرانی است که از عوارضی پردیس در حال رفت و آمد هستند، خاطرنشان کرد:  گفتنی است همشهریان پردیسی کمترین تذکر لسانی در رعایت نکات بهداشتی در سطح شهرستان را داشتند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پردیس در پایان از مردم همراهی همه جانبه را درخواست کرد و افزود: در این شرایط باید همه کمک کنیم تا با لطف خدا و با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی این ویروس منحوس را از بین ببریم؛ مردم باید مسافرت‌ها و رفت و آمدهای غیرضروری را کمتر کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=621575

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.