بهارستان به ۶۱ منطقه برای مبارزه با کرونا تقسیم شد

  • کد خبر : 573866
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
بهارستان به ۶۱ منطقه برای مبارزه با کرونا تقسیم شد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در راستای مبارزه با ویروس کرونا و همچنین اجرای بهتر اقدامات بهداشتی پیش بینی شده، شهرستان بهارستان به ۶۱ منطقه تقسیم گردید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت همکاری همگانی در جهت مبارزه با کرونا، بیان داشت: در راستای بهره گیری از ظرفیت اقشار مختلف مردم و همچنین ایجاد همدلی و انسجام بهتر بین شهروندان و مسئولان بهارستان برای مقابله با کرونا، شهرستان به ۶۱ منطقه تقسیم بندی شد‌.

وی در ادامه باتاکید بر تدابیر اندیشیده شده به دنبال تقسیم شهرستان بهارستان، تشریح کرد: در هر منطقه یکی از عوامل انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و مساجد و هیئت‌های مذهبی با همراهی معتمدین محلات، با شناسایی ظرفیت‌های محلی، برای مقابله با کرونا اقدام می نمایند.

خانجانی در رابطه با اقدامات در دست اجرا در تمامی ۶۱ منطقه شهرستان بهارستان، اظهار داشت: در قالب این طر ، اقداماتی از قبیل ضدعفونی و گندزدایی محلات، غربالگری و همچنین شناسایی نقاط ضعف و قوت مقابله با گسترش ویروس کرونا انجام می گیرد.

وی همچنین به اهداف اجرای این تقسیم بندی و اقدامات دیگر پیش‌بینی شده اشاره کرد و گفت: هدف از این طرح استفاده از توانمندی‌های مردمی و خیرین و هماهنگی و هم افزایی بهتر در راستای مبارزه با ویروس کرونا می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: بدون تردید رعایت توصیه‌های بهداشتی جزو مهم‌ترین اقداماتی می باشد که شهروندان می توانند در جهت مبارزه با کرونا انجام دهند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573866

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.