قیمت نجومی بلیط بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما / جایگاه ۳۰۰ هزار تومانی!

  • کد خبر : 422465
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
قیمت نجومی بلیط بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما / جایگاه ۳۰۰ هزار تومانی!

در حالی که تیم پرسپولیس نیاز مبرم به حضور هوادارانش در بازی برگشت مقابل کاشیما انتلرز ژاپن دارد اما قیمت نجومی خرید بلیط بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما نگرانی‌هایی را برای طرفداران این تیم ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دیدار رفت دو تیم پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در حالی امروز با نتیجه دو بر صفر به سود تیم ژاپنی پایان یافت که تمام امید هواداران تیم پرطرفدار پایتخت به بازی برگشت در استادیوم آزادی می‌باشد اما قیمت عجیب خرید بلیط بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما نگرانی‌هایی را برای طرفداران قرمزپوشان ایجاد کرده است.

 

*جایگاه ۳۰۰ هزار تومانی!

 

براساس شنیده‌ها و اخبار اعلام شده، اسپانسر پرسپولیس به این نتیجه رسیده که بلیط بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما را به قیمت ۳۰۰ هزار تومان به فروش برساند. البته با تغییرات جدید در قسمت جایگاه و کاهش ظرفیت آن از ۷۰۰ نفر به ۴۰۰ نفر، چنین مبلغی دور از ذهن نیست و افزایش قیمت نیز طبیعی است.

اگر جایگاه را برای ثروتمندان و قشر مرفه جامعه در نظر بگیریم، تقریبا ۹۰ درصد تماشاگران معمولا به دنبال بلیط‌های روبه‌روی جایگاه و یا پشت دروازه هستند. بد نیست بدانید که قیمت بلیط رو به روی جایگاه حدود ۲۵۰ هزار تومان و قیمت بلیط پشت دروازه نیز ۱۵۰ هزار تومان پیشنهاد شده است.

شایان ذکر است که این قیمت‌ها فعلا در حد پیشنهاد توسط اسپانسر مطرح شده و قیمت آن قطعی نیست. قیمت‌هایی که شاید اگر تصویب شوند، باید منتظر خالی ماندن سکوهای استادیوم آزادی آن هم در شرایطی که پرسپولیس نیاز مبرم به تشویق تماشاگرانش دارد، باشیم.

هم‌چنین اضافه می‌گردد، طبق اعلام مدیر مجموعه ورزشی آزادی احتمالا قسمت پشت دروازه به طرفداران ژاپنی تعلق می‌گیرد چرا که آن‌ها نیز در بازی امروز قسمت پشت دروازه را به طرفداران پرسپولیس اختصاص داده بودند.

 

*  خرید بلیط بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما ۱۰۰ درصد الکترونیکی است

 

یادآور می‌شود، طبق اعلام قبلی مسئولان فدراسیون فوتبال و مجموعه ورزشی آزادی تهران بلیط‌فروشی دیدار برگشت فینال به صورت ۱۰۰ درصد الکترونیکی انجام می‌شود و بحث بلیت‌فروشی در محل ورزشگاه به صورت کامل منتفی است.

در پایان لازم به ذکر است، دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه ۱۹ آبان ماه ۹۷ در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=422465

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.