بلند شدن صدای اعتراض مردم گلستان به‌دلیل وضعیت بد آسفالت

  • کد خبر : 550332
  • ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
بلند شدن صدای اعتراض مردم گلستان به‌دلیل وضعیت بد آسفالت

وضعیت آسفالت معابر شهر گلستان در طول ماه‌های اخیر بدتر از قبل شده است و رسیدگی مناسبی نسبت به این موضوع وجود ندارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آسفالت معابر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خرابی و عدم تناسب نوع آسفالت با مکان مورد نظر می‌تواند سبب بروز مشکلات زیادی شود که ایجاد مشکل در عبور و مرور خودروها و عابران پیاده، خرابی خودروها، گِل شدن کوچه‌ها و خیابان‌ها در فصل بارندگی و … تنها بخشی از آن‌ها است.

شهروندان شهر گلستان شهرستان بهارستان سال‌ها است که با مشکل خرابی آسفالت و عدم ترمیم و ساماندهی مناسب آن در برخی مناطق شهر مواجه هستند و در طول چند ماه گذشته نیز این مشکل بیشتر شده است که ممکن است افزایش حواشی مجموعه مدیریت شهری گلستان دلیل این امر باشد.

بیشتر بخوانید:

در حالی که رسیدگی به وضعیت معابر شهری جزو ابتدایی‌ترین وظایف شهرداری است اما در شهر گلستان به‌قدری به این موضوع بی‌توجهی می‌شود که بخش‌هایی نظیر فلکه دوم گلستان و خیابان‌های اصلی شهر هفته‌ها است که به‌دلیل خرابی آسفالت به خودروهای شهروندان آسیب وارد می‌کنند.

ایجاد ترافیک‌های طولانی، تصادف، گرد و خاک در فصل گرما و گِل شدن و جمع شدن آب در فصل بارندگی از جمله بخشی از مشکلات امروز معابر شهر گلستان است که سبب اعتراض شدید شهروندان این شهر شده است.

گفتنی است؛ شاید به دلیل اینکه برخی مسئولین و مدیران شهری گذرشان به معابر داخل محله‌های شهر گلستان نمی‌افتد و تنها مسیرشان در کنار جاده و ساختمان شهرداری است به فکر ترمیم و ساماندهی آسفالت معابر این شهر نیستند و توجهی به مشکل شهروندان ندارند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550332

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.