سردار سنایی‌راد در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

بسیج با اهداف مغرضانه معاندان مقابله کرده است

  • کد خبر : 624342
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۸:۴۷
بسیج با اهداف مغرضانه معاندان مقابله کرده است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: بسیج در حوزه امنیت داخلی با سیاست‌های مغرضانه معاندان مقابله کرده و نگذاشته اهداف آنها به سرانجام برسد.

سردار رسول سنایی‌راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج باید حس همدلی، وحدت و مشارکت برانگیخته شود. امروز خدماتی که بسیج به نظام و مردم داشته است، مورد تأیید همه ارکان نظام و اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.

وی افزود: بسیج مهارت بالایی در خنثی‌سازی توطئه‌های سخت و نرم دشمنان دارد و این موضوع به یکی از ویژگی‌های بارز بسیج تبدیل شده است؛ لذا از بسیج کارکردهای بسیاری را می‌توان انتظار داشت و این استعداد در بسیج وجود دارد که در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و محرومیت‌زدایی حضور فعال داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

تولیدات فرهنگی بسیج باید به سمت تمدن سازی پیش برود

افتتاح ۲۸۸۷ پروژه محرومیت‌زدایی به همت بسیج سازندگی

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا بیان کرد: حضور بسیج در عرصه مقابله با ویروس کرونا و شرکت در طرح‌هایی مانند کمک مؤمنانه سبب شده تا محور وحدت میان تمام دستگاه‌ها و جامعه قرار بگیرد.

سنایی‌راد ادامه داد: در شرایطی که دشمن جنگ اقتصادی را به ما تحمیل کرده، وزارت صمت و بسیج با همکاری یکدیگر می‌توانند، کشور را از این مقطع مهم تاریخی عبور دهند که این مهم می‌تواند از طریق نظارت بر بازار و مبارزه با احتکار و قاچاق اتفاق بیفتد؛ بنابراین می‌توان بسیج را نهادی متعلق به تمام زمان‌ها دانست.

وی گفت: عملکرد جهادی بسیج به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده و مدام با تبیلغات تلاش می‌کنند که این نهاد را تضعیف کنند، اما چون بسیج نیروی مردمی و بااخلاص است تاکنون سیاست مخرب دشمنان پاسخ نداده و حتی خود آنها متضرر شده‌اند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا خاطرنشان کرد: بسیج علاوه بر اینکه در حوزه سلامت و محرومیت‌زدایی حضور فعال داشته است، در حوزه تأمین امنیت هم نقش بسزایی ایفا کرده، به‌گونه‌ای که در نبرد با داعش، بسیجیان مشتاقانه به دفاع از حرم اهل بیت(ع) شتافتند و جان خود تقدیم مذهب شیعه کرده‌اند تا داعش نتواند حرم اهل بیت(ع) را تخریب کند.

سنایی‌راد گفت: بسیج حتی در حوزه امنیت داخلی با سیاست‌های مغرضانه معاندان مقابله کرده و نگذاشته اهداف آنها به سرانجام برسد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624342

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.