بسته تشویقی شهرداری پیشوا برای بافت فرسوده

  • کد خبر : 538851
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
بسته تشویقی شهرداری پیشوا برای بافت فرسوده

سرپرست شهرداری پیشوا گفت: ساکنان محله‌های هدف برای تخریب و نوسازی بافت‌های فرسوده ۷۰ درصد و برای تجمیع قطعات ملک‌های خود ۹۰درصد مشمول تخفیف شهرداری پیشوا قرار می‌گیرند.

سیدعباس طباطبایی ، سرپرست شهرداری پیشوا در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: در طرح بافت‌های فرسوده محله‌های هدف شهرستان پیشوا که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران نیز بازدید کردند کسانی که قصد تخریب و نوسازی دارند شهرداری به این عزیزان ۷۰ درصد و کسانی که تمایل به تجمیع ملک‌های خود به ملک‌های بزرگتر داشته باشند تا ۹۰ درصد تخفیف تشویقی می‌دهد.

وی گفت: همه این کارها منوط به مجوز شورای شهر و کسب اعتبارات است که همه مراحل انجام شده است و موافقت شورا نیز گرفته شده و تمام پیگیری را نیز انجام دادیم این طرح از ابتدای آذر ماه انجام می‌شود.

جزئیات بسته تشویقی شهرداری پیشوا برای بافت فرسوده

سرپرست شهرداری پیشوا با اشاره به بسته تشویقی به ساکنان بافت فرسوده عنوان کرد: کسانی که در بافت های فرسوده تمایل به تخریب و نوسازی داشته باشند تا ۷۰ درصد و کسانی که قصد تجمیع ملک های خود را داشته تا ۹۰ درصد مشمول تخفیف می‌شوند.

وی بیان داشت: تاکنون ۱۵ مورد درخواست تخریب و نوسازی دادند که خیلی تمایلی به تجمیع ندارند و تمایلی به آپارتمان نشینی نیز ندارند.

سرپرست شهرداری پیشوا با اشاره به خریداری ملک‌های ساکنان توسط شهرداری تصریح کرد: خیلی ازساکنان نیز که شهرداری حاضر به خریداری ملک‌های آنان بوده حاضر به واگذاری املاک خود نبودند در شهرک نقش جهان برای آن‌ها جایگزین در نظر گرفته بودیم که تمایل به دوری از مرکز شهر نداشتند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=538851

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.