برگزاری همایش دوچرخه سواری کودکان در پارک ملت

  • کد خبر : 531174
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
برگزاری همایش دوچرخه سواری کودکان در پارک ملت

همزمان با روز جهانی کودک ، تعدادی از کودکان منطقه ۳، با شعار «آینده ام را خواهم ساخت»، مسیر میدان ورزش تا دریاچه پارک ملت را رکاب زدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، همزمان با روز جهانی کودک ، همایش دوچرخه سواری کودکان منطقه ۳ با حضور جمع کثیری از کودکان منطقه از میدان ورزش پارک ملت برگزار شد.

کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳ در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی شرکت کنندگان همایش دوچرخه سواری امروز سفیرانی هستند که وظیفه دارند به دیگر دوستان خود اطلاع رسانی کنند و از آنها بخواهند که از امکانات فضاهای فرهنگی و ورزشی موجود در این منطقه بهره کافی ببرند.

وی بیان داشت: این همایش ورزشی با هدف شناسایی استعدادهای دانش آموزان و نهادینه کردن فرهنگ ورزش در بین خانواده ها به ویژه در میان کودکان و نوجوانان برگزار شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳ اضافه کرد: در این همایش ورزشی دانش آموزان پایه راهنمایی با هم رقابت کرده و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.

۱۶ مهرماه (۸ اکتبر) به عنوان روز جهانی کودک نام گرفته و هفته منتهی به این روز در تقویم رسمی کشورمان به نام هفته کودک نامگذاری شده است که هر ساله در این هفته برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی با حضور کودکان برگزار می شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=531174

    برچسب ها

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.