برگزاری فعالیت‌های هنری در مراکز فرهنگی و هنری باید استمرار داشته باشد

  • کد خبر : 550778
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
برگزاری فعالیت‌های هنری در مراکز فرهنگی و هنری باید استمرار داشته باشد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: برگزاری فعالیت‌های هنری در مراکز فرهنگی و هنری باعث افزایش اعتماد به‌ نفس در نوجوانان و جوانان می شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، سیف‌اله علامی بخشدار بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی از امکانات و برنامه‌های کتابخانه عمومی شهید چمران بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی، مسئولین بهارستانی علاوه‌بر دیدار با اعضا و مراجعین دختر و پسر کتابخانه فوق، از مراسم فوق برنامه کتابخانه که با حضور مربی هنرمند نقاشی و تعدادی از هنرآموزان برگزار شده بود، دیدن کردند.

آبکار در این بازدید علاوه‌بر قدردانی از پریسا سندسی مربی نقاشی، بیان داشت: ما برای اعطای مجوز آموزشگاه هنری به این مربی نقاشی آماده می باشیم تا علاوه‌بر گسترش فعالیت او، نوجوانان و جوانان بیشتری بتوانند در حوزه نقاشی آموزش ببینند.

وی در ادامه با ابراز رضایت از برگزاری فعالیت‌های هنری در مراکز فرهنگی و هنری، تبیین کرد: خلاقیت، از مهم‌ترین اصولی می باشد که باید در تربیت کودکان و نوجوانان مدنظر قرار دهیم، چراکه خلاقیت و پرورش آن موجب افزایش اعتماد به‌ نفس، کمک به پیدا کردن کلید حل مسائل در زندگی، نگاه زیبای انسان‌ها به زندگی و دوری از هرگونه احساس بی‌‏معنی بودن زندگی می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش فعالیت‌های هنری در ایجاد شخصیت و شکل‌گیری موفقیت افراد، خاطرنشان کرد: پرورش حس کنجکاوی و در نتیجه شکل‏‌گیری شخصیت سازنده و پویا از نتایج فعالیت‌های هنری می باشد که یکی از مهم‌ترین راه‌های پرورش خلاقیت و انجام کارهای هنری توسط کودکان و نوجوانان است .

درپایان لازم به ذکر است در این مراسم هدایایی به رسم یادبود به هنرآموزان که از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی تهیه شده بود، اعطا گردید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550778

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.