برپایی تئاتر خیابانی در مدارس دماوند / اما و اگرها در مورد اتمام احداث ساختمان اداره ارشاد دماوند

  • کد خبر : 526884
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
برپایی تئاتر خیابانی در مدارس دماوند / اما و اگرها در مورد اتمام احداث ساختمان اداره ارشاد دماوند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند با بیان این‌که حدود یک میلیارد تومان هزینه اتمام پروژه ساختمان اداره ارشاد است، از برگزاری تئاتر خیابانی دفاع مقدس به مناسبت این هفته در برخی مدارس دماوند خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامرضا عبدالله بیگی در سومین نشست حقوق شهروندی که امروز در فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد، اظهار داشت: بخشی از کارهای ما در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمتی می‌رود که به صورت سایت انجام شود.

وی گفت: علاوه بر کتابچه‌هایی که به کارکنان اداره داده شده در سایت اداره کل به صورت مبسوط روش دریافت مجوزها و انجام فعالیت‌هایی که به اداره ارشاد مربوط می‌شود برای سهولت مردم قرار داده شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند بیان کرد: یکی از مسائلی که در اولویت قرار دارد جایگاه اصلی انجمن‌ها است که باید به جایگاه اصلی خود برگردند.

عبدالله بیگی تاکید کرد: انجمن‌ها بازوهای تخصصی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و در همین راستا تفاهم نامه‌هایی با شهرداری انجام شده تا رابطه بهتری با گروه‌های فرهنگی شهر داشته باشیم.

وی در ارتباط با موضوع شهرهای خلاق فرهنگ و هنر افزود: در این راستا هر شهر به واسطه شاخص‌هایی که در زمینه فرهنگ و هنر دارد می‌تواند یک تا سه شاخص را اعلام و تمام برنامه ریزی‌ها به سمت اجرای برنامه‌ها در این شاخص‌ها می‌رود.

 

جزئیات تئاتر خیابانی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند با اشاره به اجرای تئاتر خیابانی دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: این تئاترها در چند مدرسه در این هفته برگزار شد؛ همچنین در جشنواره استانی که دو ماه دیگر برگزار خواهد شد دو تئاتر به نمایندگی از شهرستان داریم.

عبدالله بیگی گفت: در حال حاضر برای جلوگیری از مشکلات فرایندی تعریف شده تا در تمام امور باید از مجرای تخصصی انجمن‌ها ارائه شود تا بحث هدف گذاری انجام شود.

تکیمل طبقه فوقانی ساختمان اداره ارشاد نیازمند بودجه یک میلیاری

وی در خصوص طبقه فوقانی ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دماوند تصریح کرد: این ساختمان حدود پنج سال است که ۸۰ درصد از امور عمرانی آن انجام شده است اما متأسفانه در سال‌های اخیر با توجه به اینکه اعتبارات بسیار کمی به این اداره تخصیص داده می‌شود این پروژه ناتمام مانده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند با بیان اینکه حدود یک میلیارد تومان هزینه اتمام پروژه عمرانی ساختمان اداره ارشاد است، خاطر نشان کرد: به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا این مکان را در چند فاز تکمیل کرده که در فاز اول حدود ۲۵۰ میلیون تومان هزینه می‌برد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=526884

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.