برنامه «ما ایرانی ها» میزبان سفیر مهربانی

  • کد خبر : 627380
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
برنامه  «ما ایرانی ها»  میزبان سفیر مهربانی
برنامه «ما ایرانی ها» پنج شنبه ۱۳ آذر ماه میزبان یک خبرنگار و مدرس ارتباطات است که به عنوان سفیر مهربانی در انجمن‌های مختلف خیریه فعالیت می‌کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «ما ایرانی ها» در این قسمت  سمیه زمانی که خود در سال‌های گذشته با مشکلات اقتصادی مواجه بوده و دستفروشی در کف خیابان‌های تهران را تجربه کرده، به این فکر می‌افتد که کمپینی برای حمایت از زنان بدسرپرست و بی سرپرست راه اندازی کند و با پیگیری‌های بسیاری افراد و خیرین زیادی را با خود همراه می‌کند. در این راستا مردم به او اعتماد کرده و وی را به عنوان سفیر مهربانی در انجمن‌های مختلف خیریه و بیماری‌های خاص انتخاب می‌کنند. او اکنون پل ارتباطی قوی بین مدد جویان و خیرین در جامعه ایجاد کرده است.

اورنگی در این رابطه گفت:زمانی خبرنگاری است که برای حال خوب مردم این شهر همواره در تلاش و تکاپوست. او تمام هم و غم خود را برای جمع آوری و انتشار اخبار خوب و مثبت جامعه به کار می‌گیرد و از آنجا که در حوزه‌های اجتماعی مشغول به فعالیت است، بنابراین با معضلات اجتماعی مواجهه‌ای نزدیک دارد.

برنامه ترکیبی «ما ایرانی ها» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه هر هفته ساعت ۲۲، پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۰:۵۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=627380

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.