حسینی عنوان کرد

بررسی چگونگی برگزاری جشنواره هنرهای نمایشی و آئین ها نوروزی

  • کد خبر : 639521
  • ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
بررسی چگونگی برگزاری جشنواره هنرهای نمایشی و آئین ها نوروزی
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه گفت: مقرر شد چنانچه زمان اجرای نوروزی، شرایط جامعه به لحاظ بیماری کرونا به وضعیت مناسب برسد اجرای این جشنواره نیز با رعایت بخشنامه های ستاد ملی کرونا مغایرت نداشته باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نخستین نشست هم اندیشی با موضوع چگونگی اجرای جشنواره آئینی سنتی کهن دیار فیروزکوه با حضور پیشکسوتان انجمن هنرهای نمایشی شهرستان فیروزکوه در دفتر سرپرست اداره برگزار شد.

این جلسه در خصوص هماهنگی و برنامه ریزی به منظور برگزار شدن جشنواره آئینی سنتی نوروزی در پایان سال با حضور سید حسن حسینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، رامبد رفیعی، روح الله اسفندیار و حسن شهرآشوب در دفتر ریاست اداره برگزار شد.

حسینی در خصوص این جلسه تصریح کرد: دومین جشنواره هنرهای نمایشی و آئین های نوروزی که با هدف حمایت و اعتلای فرهنگ و آئین های نوروزی در سطح استان های تهران، سمنان و مازندران و تاکید بر پاسداشت آئین های نوروزی در قالب تولید آثار نمایشی است، برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: زمان و چگونگی اجرای این جشنواره بر اساس پروتکل های بهداشتی، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستور العمل های بهداشتی، چیدمان صندلی و تعداد کمتر مخاطبان در فضای باز و بصورت کارناوالی در نشست هم اندیشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: مقرر شد چنانچه زمان اجرای نوروزی، شرایط جامعه به لحاظ بیماری کرونا به وضعیت مناسب برسد اجرای این جشنواره نیز با رعایت بخشنامه های ستاد ملی کرونا مغایرت نداشته باشد و اقدامات لازم برای اجرای شدن این جشنواره بین سه استان تهران، سمنان و مازنداران برگزار گردد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=639521

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.