بررسی پرونده کشاورزان خسارت دیده / تخفیف برای بدهکاران بانک کشاورزی

  • کد خبر : 445250
  • ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
بررسی پرونده کشاورزان خسارت دیده / تخفیف برای بدهکاران بانک کشاورزی

جلسه امهال وام کشاورزان خسارت دیده فیروزکوه به ریاست معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان، برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جلسه امهال وام کشاورزان خسارت دیده فیروزکوه به ریاست مهین خلیل ارجمندی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

این جلسه با حضور رضا فرازی رئیس جهاد کشاورزی و روسای بانک‌های صادرات، سپه و توسعه تعاون در دفتر مدیریت جهاد کشاورزی فیروزکوه برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

تسریع در رسیدگی به پرونده کشاورزان خسارت دیده / موجب نارضایتی مردم نشوید

مهین خلیل ارجمند، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار فیروزکوه طی سخنانی در این نشست اظهار داشت: پرونده خسارت دیدگان باید به سرعت بررسی شود تا موجب نارضایتی مردم نشود.

وی گفت: کشاورزان خسارت دیده ای که حداکثر تا سقف ۸ میلیون تومان بدهی بانکی در بانک کشاورزی داشته باشند، مشمول بخشنامه هیئت وزیران در این خصوص خواهند شد.

شهرستان فیروزکوه + تهران نیوز ، تهران نیوز

نیم نگاهی به شهرستان فیروزکوه

شهرستان فیروزکوه یکی از شهرستان‌های استان تهران است.

شهرستان فیروزکوه در منتهی‌الیه شمال شرقی استان تهران واقع شده‌است. این شهرستان از شمال و شرق به استان مازندران، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان سرخه در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می‌گردد. ناهمواریهای فیروزکوه: این شهرستان بر روی بخشی از سلسله جبال البرز مرکزی قرار گرفته‌است و به همین خاطر دارای ناهمواری‌های بسیاری است. قلل مرتفع‌ای همچون میشینه مرگ لزور (۴۰۷۶ متر) همچون دیواری این شهرستان را از مناطق شمالی کشور جدا می‌کند که در بین این قلل سرشاخه‌های حبله رود جاری است. سایر کوه‌های منطقه عبارتند از کوه پل در (۲۶۸۹) در شرق فیروزکوه، کوه نواس(۲۸۲۹) در جنوب شرق فیروزکوه، کوه تپه مراد (۳۲۱۹) در شمال غربی فیروزکوه.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=445250

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.