برخی در جایگاهی قرار گرفته‌اند که صلاحیتش را ندارند

  • کد خبر : 399168
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
برخی در جایگاهی قرار گرفته‌اند که صلاحیتش را ندارند

مداح اهل بیت(ع) از اهداف شوم دشمنان برای خالی کردن دل مردم پرده برداشت و گفت: البته ما هم به مسئولان انتقاداتی داریم زیرا در جایگاه‌هایی قرار گرفته‌اند که صلاحیت و شایستگی آن را ندارند.

کمتر کسی است که دعای کمیل‌های دلنشینش در مدینه را ندیده یا نشنیده باشد. فردی که همیشه در تلاش بوده تا به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر «هیئت سکولار نداریم» عمل کند و علاوه بر مدح امامان معصوم در جلسات شادی و عزا، رسانه مردم در برابر مشکلات مختلف هم باشد.

محمدرضا غلامرضازاده،  مداح اهل بیت در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه تهران نیوز در ارتباط با وضعیت معیشتی و فشارهای دشمنان اظهار داشت: ما در آستانه یک پیچ تاریخی بزرگ یعنی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم.

وی تاکید کرد: دوست و دشمن معتقد است اگر این چند ماه را به سلامت طی کنیم، انقلاب ما به بلوغ چهل ساله می‌رسد و به همین دلیل است که دشمنان تمام عزم خود را به کار بسته‌اند تا از بالغ شدن انقلاب جلوگیری کنند.

این ستایشگر اهل بیت(ع) با اشاره به اهداف شوم دشمنان یادآور شد: دشمن در حال خالی کردن دل مردم به ویژه در فضای مجازی بوده و تمام قصدش هم همین است که ما به چهلمین سال پیروزی انقلاب نرسیم.

غلامرضازاده ادامه داد: آن‌ها می‌خواهند در دل مردم ما رعب و وحشت ایجاد کنند اما شک نکنید که برعکس این اتفاق رخ می‌دهد و این دشمن است که باید بترسد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش به افزایش قیمت کالاهای مختلف اشاره کرد و افزود: حل مشکلات اخیر نیازمند تدبیر مسئولان باکفایت است. ما هم به مسئولان انتقاداتی داریم زیرا در جایگاه‌هایی قرار گرفته‌اند که صلاحیت و شایستگی آن را ندارند.

این پیشکسوت عرصه مداحی اهل بیت(ع) ضمن انتقاد از عملکرد دولت، جایگزین کردن نیروهای انقلابی و فکور را یکی از راه‌های برون‌‎رفت از وضعیت فعلی دانست و عنوان کرد: نیروهای انقلابی باید وارد شوند و کشتی انقلاب را هدایت کنند. نیروهای انقلابی ترس ندارند و با همان شور و شوق اوایل انقلابشان دهه‌های آینده را هم سپری خواهند کرد.

غلامرضازاده بر لزوم حل مشکلات توسط مسئولان تاکید کرد و گفت: بخشی از پروژه اعمال فشارهای اقتصادی در آن سوی دنیا طراحی می‌شود اما بی‌کفایتی و بی‌تدبیری مسئولان مرفه و بی‌درد ما نیز در این امر اثرگذار است.

وی در اظهارات پایانی‌اش حضور مردم در هیئات مذهبی را باعث ایجاد ترس در دل دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند که این ملت، همان ملت اول انقلاب است و این مشکلات هم به زودی حل می‌شود.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=399168

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.