برخی از مدعیان خط امام (ره) در فتنه اخیر در صف فرعون زمان بودند

  • کد خبر : 543959
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
برخی از مدعیان خط امام (ره) در فتنه اخیر در صف فرعون زمان بودند

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) گفت: برخی از کسانی که مدعی بودند در خط امام (ره) هستند در فتنه اخیر در صف هواداران فرعون معاصر قرار گرفتند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری امروز پیش از آغاز جلسه درس خارج فقه که در مدرسه علمیه حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه‌السلام برگزار شد، اظهار داشت: ساده‌ترین راه شناخت راهنمایان راستین، رفتار و کردار آن‌ها است، در مقابلِ مؤمن آل فرعون که از مردم می‌خواست از راهنمایی او بهره گیرند،(۱) فرعون نیز مدعی هدایت‌گری بود(۲) که نمونه امروز آن آمریکا است که خود را خیرخواه مردم می نمایاند در حالی که در وقایع اخیر همگان مشاهده کردند مزدوران آمریکا برای کشتن مردم و غارت اموال چگونه اجیر شده بودند در حالی که رسانه های غربی این مزدوران را مردم خطاب می‌کردند.

وی گفت: نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب در نقطه مقابل فرعون معاصر، همانند موسی هستند، که ایشان همواره مسیر صواب را تبیین می‌کنند؛ اما متاسفانه در فتته اخیر برخی از کسانی که مدعی بودند خط امامی هستند و سال‌ها در این نظام حضور داشتند، جای موسی و فرعون معاصر را تغییر دادند و در صف هواداران فرعون معاصر قرار گرفتند و این خود یکی از ویژگی‌های آخرالزمان است.

بیشتر بخوانید:

رئیس دانشگاه قرآن و حدیث با بیان یکی از ویژگی‌های دوره آخرالزمان عنوان کرد: فتنه در صدر اسلام سبب شکست اسلام در تقابل‌ها شد؛ اما طبق روایتی از پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله وسلم، در آخرالزمان پیروان راستین اسلام از فتنه‌ها رها می‌شوند و منافقان مشخص می‌گردند و نابود می‌شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: کسانی که در مقابل امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب ایستادند و از آمریکا و ایادی جنایت کارش حمایت کردند، در واقع از کشتن مردم و غارت اموال مردم حمایت کردند و این همه خسارت به کشور وارد نمودند و این واقعه اخیر ماهیت این مزدوران را بیش از پیش روشن ساخت.

آیت‌الله محمدی ری شهری گفت: در فتنه سال ۸۸ گفتم کسانی که در برابر این نظام اسلامی ایستادند عاقبت به خیر نمی شوند و در صف آمریکا و اسرائیل خواهند بود و اکنون به روشنی این واقعیت را می‌بینیم.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) تصریح کرد: فقیه راستین که راهنما، مرشد و دلیل ارشاد جامعه است؛ نه تنها با علم و گفتار بلکه با عمل و رفتار هم هدایتگر است.

  1. یَا قَوْمِ اتَّبِعُونِ أَهْدِکُمْ سَبِیلَ الرَّشَادِ. غافر ۳۸
  2. وَمَا أَهْدِیکُمْ إِلَّا سَبِیلَ الرَّشَادِ. غافر

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=543959

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.