برخورد با متخلفان در حوزه سدمعبر در دستور کار قرار دارد

  • کد خبر : 515164
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
برخورد با متخلفان در حوزه سدمعبر در دستور کار قرار دارد

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان گفت: در راستای ایجاد شرایط مناسب و قابل قبول در جاده ساوه و برخورد با متخلفان به ویژه در حوزه سدمعبر با جدیت ورود می کنیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جاده ساوه در محدوده شهرستان بهارستان از گذشته تاکنون همیشه درگیر مشکلات متعددی نظیر ترافیک، برخورد با متخلفان سدمعبر، حضور نمایشگاه‌ داران و … بوده است که این در حالی است که مسیری با این حجم تردد می بایست دارای حداقل مشکلات باشد و شرایط عبور و مرور از آن برای شهروندان و مسافران مناسب و قابل قبول باشد.

گفتنی است که در راستای رفع ترافیک جاده ساوه در محدوده شهرستان بهارستان پروژه‌ های متعددی نظیر زیرگذر سه راهی آدران اجرا شده است که هر کدام از این پروژه‌ ها با توجه به سطح تاثیرگذاری آن‌ها تا حدودی حجم ترافیک این مسیر را کم کرده‌اند اما همچنان ترافیک از معضلات جدی جاده ساوه به شمار می رود.
برخوردها تا رسیدن به شرایط قابل قبول ادامه دارد

رضایی‌ نسب رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به موارد مذکور، عنوان داشت: حذف لاین کندرو جاده ساوه بهترین شیوه در جهت رفع مشکلات ترافیکی در این محدوده به شمار می رود.

وی در ادامه با تاکید بر وجود ترافیک غیرقابل انکار در محور جاده ساوه، تصریح کرد:‌ بدون تردید حذف لاین کندرو در حد فاصل ورودی کوی باغ مهندس تا سه راهی آدران نقش مهم و تاثیرگذاری در کاهش بار ترافیکی در جاده ساوه ایفا می کند.

رضایی‌نسب همچنین به دیگر مشکلات موجود در جاده ساوه در محدوده شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: نمایشگاه‌داران را می توان از جمله متخلفان این مسیر دانست که سدمعبر در صدر تخلفات نمایشگاه‌داران اتومبیل در جاده ساوه می باشد.

وی در پایان باتوجه به لزوم برخورد با تخلفاتی نظیر سدمعبر در جاده ساوه، افزود: به صورت مستمر و با جدیت تمام با متخلفین برخورد خواهد شد و رسیدن به شرایط مطلوب این اقدام به هیچ وجه متوقف نخواهد شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=515164

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.