سردار رحیمی در گفت‌وگو با «تهران نیوز» مطرح کرد:

برخورد آفندی پلیس با اراذل و اوباش / اثری از اوباش‌گران به‌نام باقی نمانده است

  • کد خبر : 625287
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
برخورد آفندی پلیس با اراذل و اوباش / اثری از اوباش‌گران به‌نام باقی نمانده است

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس در همه زمینه‌ها یک گام از اراذل و اوباش جلوتر است و برخوردش با آنها یک برخورد آفندی و هجومی است.

سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: نیروی انتظامی تهران بزرگ در موضوع مقابله با اراذل و اوباش با انجام مجموعه اقدامات پی‌در‌پی و مستمر در قالب طرح‌های اقتدار که انجام می‌دهد، اثری از اراذل و اوباش به‌نامی باقی نمانده است.

وی گفت: در گذشته اراذل و اوباشی وجود داشتند که برای خود باند و گروهی تشکیل داده بودند، اما امروز دیگر شاهد این دست از اراذل و اوباش نیستیم.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ عنوان کرد: طرح‌هایی مانند اقتدار، رعد، کاشف و ظفر ادامه پیدا خواهد کرد تا دیگر شاهد مزاحمت اراذل و اوباش برای نوامیس مردم و امنیت اجتماعی نباشیم و این طرح‌ها با جدیت ادامه پیدا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

رحیمی با بیان این‌که به‌طور شبانه‌روز پلیس تلاش می‌کند تا از طریق همکاری با سپاه حضرت محمد رسول‌الله صلی‌الله علیه و آله وسلم و سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و بسیجیان، به امنیت پایتخت ایران اسلامی خدشه‎ای وارد نشود، بیان داشت: سعی خواهیم کرد که این امنیت تضمین و تأمین شود.

وی افزود: هرگاه اراذل و اوباش تحرکی داشتند با ضربات محکم پلیس روبه‌رو بودند و اگر هم اوباش‌گری به یاد کسی بیفتد قطعاً با او برخورد می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان این مطلب که حجم مأموریت‌های واگذارشده به پلیس تهران بزرگ بسیار زیاد است، تصریح کرد: حجم مأموریت‌ها با امکاناتی که در اختیار نیروی انتظامی است، اصلاً تطابقی ندارد و این یک واقعیت است، اما نیروی انتظامی با ایثارگری و تلاش مستمر درصدد رفع خلأهای موجود هستند و الحمدالله در همه زمینه‌ها از مجرمان یک گام جلوتر بوده‌ایم و برخوردمان با آن‌ها یک برخورد آفندی و هجومی است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=625287

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.