بایدها در مورد ورود بانوان به عرصه های اجتماعی

  • کد خبر : 521339
  • 09 سپتامبر 2019 - 22:27
بایدها در مورد ورود بانوان به عرصه های اجتماعی

شهردار منطقه ۲۰ گفت: بانوانی که دارای توانمندی حضور در عرصه های اجتماعی و مدیریتی را داشته باشند در اولویت کاری قرار می‌گیرند و راه برایشان باز است.

فرهاد افشار ، شهردار منطقه ۲۰ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به نقش تاثیر گذار زنان در خانواده و اجتماع اظهار داشت: ایجاد بسترهای لازم برای حضور بانوان در فضای اداری از تکالیفی است که مسئولان باید در این راستا تصمیمات و اقداماتی را اتحاذ کنند و محیط را برای ورود بانوان به عرصه های اجتماعی فراهم کنند زیرا که حضور بانوان در عرصه های اجتماعی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی با بیان این‌که نقش اجتماعی زنان در واقعه کربلا و عاشورا نمایان برجسته است، گفت: امروز با توجه به تغییرات فرهنگی که رخ داده و حضور گسترده بانوان در عرصه‌های مختلف به‌ویژه فضاهای آموزش تکمیلی و درصد آماری که بالای ۵۰ درصدی ورودی دانشگاه‌ها توسط بانوان نمایانگر توجه به این قشر است.

بیشتر بخوانید:

شهردار منطقه ۲۰ عنوان کرد: بانوان با حفظ کرامت انسانی والا و لحاظ تمام خطوط قرمزی شرع می‌توانند در جامعه حضور یابند و در شهرداری ری جدا از مقوله جنسیتی، فضایی برای حضور بانوان فراهم شده تا بتواند با توانایی و ظرفیت‌های موجود خود در عرصه اجتماعی فعالیت کنند.

افشار یادآور شد: بانوانی که دارای توانمندی حضور در عرصه های مدیریتی را داشته باشند در اولویت کاری قرار می‌گیرند و راه برای بانوانی که توانمندی و ظرفیت مدیریتی هستند باز است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=521339

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.