باند خاله نسرین در محله هرندی تهران منهدم شد

  • کد خبر : 473461
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
باند خاله نسرین در محله هرندی تهران منهدم شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری «م.د» معروف به ممدسیاه و در پی آن انهدام باند مواد مخدر خاله نسرین در محله هرندی تهران خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری «م.د» معروف به ممدسیاه و در پی آن انهدام باند مواد مخدر خاله نسرین در محله هرندی تهران خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به دریافت گزارش‌های مردمی در یکی از محله‌های جنوب تهران اظهار داشت: طی انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم با تشکیل باند فروش موادمخدر با نام خاله نسرین، اقدام به توزیع ماده مخدر شیشه و هروئین در جنوب پایتخت می کرده است.

وی بر همین اساس ادامه داد: پس از آغاز پاکسازی پلیس در محلات شوش، مولوی و هرندی، متهم متواری شد و با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مشخص شد که وی به تازگی مقادیر متنابهی از موادمخدر را از قاچاقچیان جنوب کشور تهیه کرده و در مخفیگاه خود در محله هرندی دپو کرده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در ادامه یادآور شد: پس از اخذ دستور قضایی تیمی برای دستگیری متهم به مخفیگاه وی واقع در هرندی اعزام شد که پس از چند ساعت مراقبت نامحسوس از منزلش، متهم به همراه همسرش به نام «ف. غ» دستگیر شد.

کشف ۲۵۸ کیلوگرم مواد مخدر در مخفی‌گاه باند خاله نسرین

سرهنگ بخشنده در پایان با بیان اینکه از مخفیگاه متهم بیش از ۲۵۸ کیلوگرم شیشه و هروئین کشف شد، خاطرنشان کرد: منزل متهم که به نوعی کانون فروش موادمخدر بود، با هماهنگی مقام قضایی تمام ورودی های آن جوشکاری و پلمپ شد و هردو متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=473461

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.