بازی فوتبال ایران و روسیه قطعی است

  • کد خبر : 261412
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
بازی فوتبال ایران و روسیه قطعی است

تاج گفت:ما باید ببینیم چه مسابقه‌ای به درد ما می‌خورد و به همین دلیل یک بازی دوستانه با روسیه خواهیم داشت.

به گزارش تهران نیوز ،تیم ملی فوتبال ایران صعودی مقتدرانه به جام جهانی روسیه داشت و حالا بسیاری انتظار صعود از دور مقدماتی را در جام جهانی ۲۰۱۸ می کشند. بر این اساسفدراسیون فوتبال در یکسال باقیمانده تا مهم ترین تورنمنت فوتبالملی دنیا باید تمام تلاشش را برای برپایی اردوهای آماده سازی به کار بگیرد.

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال درباره روند آماده سازی تیم ملی و بودجه لازم برای برگزاری مسابقات تدارکاتی عنوان کرد: «سه چهار جلسه با کی‌روش به صورت مفصل داشتیم و درباره اتفاقاتی که باید رخ بدهد، صحبت کردیم. این برنامه‌ها را برآورد هزینه کردیم و دیدیم که ۱۰، ۲۰ میلیارد بودجه لازم داریم. خیلی ساده است و می‌دانید که اگر بخواهیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم، هزینه دارد. ضمن اینکه بازی با هر تیم بزرگی برای تیم ملی خوب نبوده و به نفع تیم ملی نیست.»

وی افزود: «ما قبلاً با برزیل هم بازی کردیم، اما نفعی برای فوتبال ما نداشته است. ما باید ببینیم چه مسابقه‌ای به درد ما می‌خورد و به همین دلیل یک بازی دوستانه با روسیه خواهیم داشت. این بازی قطعی است و بازی‌های دیگر را هم پیش‌بینی کردیم. ما وقتی این برنامه‌ها را برآورد هزینه کردیم، نزدیک به ۱۷٫۵ میلیارد نیاز داریم.»

افکارنیوز

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=261412

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.