بازیگر نقش سروش (مهبد بیور) در سریال صفر ۲۱

  • کد خبر : 624358
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
بازیگر نقش سروش (مهبد بیور) در سریال صفر ۲۱
مهبد بیور نقش سروش را در سریال 021 بازی می کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نقش سروش در سریال صفر ۲۱ از جمله نقش‌های دلنشینی است که در انتهای هر قسمت نقش راوی را هم دارد. این نقش را پسری ۷ ساله به نام مهبد بیور بازی کرده است. با او بیشتر آشنا شوید.

مهبد بیور بازیگر خردسال سریال ۰۲۱

امیر بیور پدر مهبد است. او  کارگردان، بازیگر و مدرس تئاتر است. او درباره چگونگی انتخاب فرزندش برای بازی در سریال صفر ۲۱  گفت: یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت گروهی به دنبال یک پسر بچه ۶ یا ۷ ساله برای بازی در یک سریال هستند. من هم عکس پسرم را ارسال کردم و بعد از حدود یک ساعت، به من زنگ زدند که برای تست گریم برویم.

وی افزود: عوامل مجموعه «صفر ۲۱» به دنبال کودکی بودند که سواد خواندن و نوشتن نداشته باشد؛ مهبد هم این شرط را داشت و برای حفظ دیالوگ‌هایش یکسری تکنیک‌ها را به او یاد دادم و تجربه هایم را در اختیارش گذاشتم. مهبد با کاراکتر «سروش» همخوانی کامل دارد و به نوعی این شخصیت را پرورانده است.

بیور تصریح کرد: مهبد خستگی ۲۸ سال کار حرفه‌ای من در عرصه هنر را به در کرد. او ثمره‌ زندگی من است. همیشه این را گفته ام که حفظ اخلاق از هنر سخت‌تر و رعایت اخلاق از رعایت تکنیک‌های هنر به مراتب دشوارتر است و همین را به مهبد یاد می دهم. خیلی از بازیگران خردسال بعدها از بازیگری کناره‌گیری می‌کنند؛ تمام کسانی که در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف بازی کردند استعدادهای درخشانی بودند ولی متاسفانه به دلیل شغل نامرتبط والدین نتوانستند در این شغل دوام بیاورند و کارشان ادامه پیدا نکرد. حمایت نشدند و در نهایت به یک یا دو بازی بسنده کردند؛ ولی والدینی که شغلشان مربوط به حرفه بازیگری باشد بهتر می‌توانند به فرزندان خود کمک کنند.

پدر بازیگر خردسال سریال صفر ۲۱ درباره واکنش‌ مردم به بازی پسرش اظهار کرد: مهبد در یک روز ۱۲۰۰ پیام دارد که خوشبختانه تا به الان واکنش‌های بسیار خوبی از مردم گرفته ایم. مردم وقتی مهبد را می‌بینند، عکس یادگاری می‌گیرند و این باعث خوشحالی ماست. او اولین بازیگر کودک یک سریال ۱۰۰ قسمتی است. در این مدت کوتاه «مهبد» سه پیشنهاد دیگر هم از سوی کارگردانان مختلف داشته است؛ دو پیشنهاد برای کار سینمایی و یک مورد برای سریال.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624358

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.