رئیس بانوان فدراسیون هندبال :

بازیکنان هندبال هیچ گونه تخلفی درباره قرارداد‌های سفید امضا ارائه نداده اند

  • کد خبر : 600154
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
بازیکنان هندبال هیچ گونه تخلفی درباره قرارداد‌های سفید امضا ارائه نداده اند

الهام سلوکی گفت:در سال گذشته به طور جدی به بازیکنان تذکر داده شد که به هیچ عنوان قرارداد سفید امضا نشود. باید نسخه‌ی قرارداد داخلی با نسخه‌ی قراداد فدراسیون یکسان باشد. پیش از این گاهی در لیگ برتر بانوان قرارداد سفید، امضا می‌شد اما در حال حاضر هیچ بازیکنی در این زمینه تخلفی به فدراسیون گزارش نداده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، لهام سلوکی نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال بیان کرد: در سال گذشته به طور جدی به بازیکنان تذکر داده شد که به هیچ عنوان قرارداد سفید امضا نشود. باید  نسخه‌ی قرارداد داخلی با نسخه‌ی قراداد فدراسیون یکسان باشد. پیش از این گاهی در لیگ برتر بانوان  قرارداد سفید، امضا می‌شد اما در حال حاضر هیچ بازیکنی در این زمینه تخلفی به فدراسیون گزارش نداده است.

سلوکی گفت: فدراسیون هندبال،کمیته حقیقت یاب دارد که در صورت وجود تخلف با آن  برخورد جدی می کند. حق بازیکن خط قرمز فدراسیون است و مطمئن باشید ما نمی‌گذاریم حقی از بازیکن ضایع شود.

او عنوان کرد: فدراسیون هندبال تصمیم گرفت که به باشگاه‌های بدهکار برای پرداخت دستمزد بانوان هندبالیست فرصت بدهد. برخی از باشگاه‌ها ۵ درصد آخر قرارداد را به هندبالیست‌ها پرداخت نکرده بودند. خوشبختانه در حال حاضر اکثر باشگاه‌ها بدهی خود را به بازیکنان پرداخت کرده اند. در سال گذشته ۲ تیم لیگ برتری بانوان به دلیل مشکلات از ادامه لیگ انصراف دادند و باقی تیم‌ها از نظر مالی شرایط خوبی قرار  داشتند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال اظهار کرد:  فدراسیون هندبال  قبول دارد که قرارداد بانوان هندبالیست پایین است، اما باید شرایط حامیان مالی را هم درک کرد. البته قرارداد‌های بانوان در فصل جدید نسبت به سال گذشته کمی بهتر شده است.

منبع: جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=600154

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.