شامگاه امروز انجام شد؛

بازدید یزدی‌خواه از مجتمع رسانه‌ای آفتاب / حضور در تحریریه «تهران نیوز»

  • کد خبر : 626966
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
بازدید یزدی‌خواه از مجتمع رسانه‌ای آفتاب / حضور در تحریریه «تهران نیوز»

سیدعلی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر از با حضور در مجتمع رسانه‌ای آفتاب از بخش‌های مختلف این رسانه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، شامگاه امروز سیدعلی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با حضور در مجتمع رسانه‌ای آفتاب از بخش‌های مختلف این مجموعه رسانه‌ای بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از استودیوی خبری و بخش رادیویی این مجتمع رسانه‌ای، بخشی از تولیدات تخصصی این رسانه را مشاهده و مورد بررسی قرار داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانان و اسلامشهر در ادامه این بازدید با حضور در تحریریه شبکه خبری تهران نیوز از نزدیک با فعالیت‌ها و اولویت‌های رسانه‌ای این مجموعه آشنا شد و ضمن تقدیر از خبرنگاران و سایر نیروی انسانی شبکه خبری تهران نیوز، تأکید کرد که فعالان عرصه رسانه باید منافع انقلاب اسلامی و دغدغه مردم را مدنظر قرار دهند.

یزدی‌خواه در جریان این بازدید با مصطفی هدایی، مدیر مسئول شبکه خبری تهران نیوز دیداری داشت و در این دیدار درباره ضعف‌های موجود در فضای رسانه‌ای کشور و نیز انتظارات اصحاب رسانه از مجلس یازدهم در حوزه توجه به رسانه‌ها به‌عنوان رکن چهارم دموکراسی و پیش‌قراولان جنگ نرم گپ‌وگفت داشتند.

در بخش دیگری از حضور یزدی‌خواه در مجتمع رسانه‌ای آفتاب میزگزدی با حضور سایر خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس این رسانه برگزار شد و خبرنگاران سئوالات تخصصی خود در حوزه‌های مختلف را از این نماینده مجلس پرسیدند.

گفتنی است، در بخش پایانی این بازدید یزدیخواه با حضور در لوکیشن فضای باز این رسانه با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در رابطه با مسائل مختلف به گفت‌وگو نشست که مشروح آن طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626966

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.