پیش از ظهر امروز انجام شد؛

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر ری از تهران نیوز

  • کد خبر : 622665
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر ری از تهران نیوز

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با حضور در محل پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز از بخش‌های مختلف خبری این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، پیش از ظهر امروز سید حسن صفوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با حضور در محل پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز از بخش‌های مختلف خبری این مجموعه بازدید کرد.

او در جریان این بازدید در جریان اهم اقداماتی که پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز در حوزه‌های مختلف خبری و رسانه‌ای انجام می‌دهد قرار گرفت و ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران و سایر نیروهای انسانی گفت: پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز یک مجموعه فرهنگی و رسانه‌ای فعال، زنده و رو به جلوست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری بیان کرد: فعالیت پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای به خصوص شبکه‌های اجتماعی نشان از بلوغ فکری و بهره‌وری حداکثری از توان موجود است.

صفوی یکی از ویژگی‌های پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز را بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان عنوان کرد و گفت: جوان‌گرایی و استفاده از ظرفیت جوانان موجب پویاتر شدن فعالیت رسانه‌ای خواهد شد که این مسئله در این مجموعه رسانه‌ای مشاهده می‌شود.

وی پیشنهاد کرد که پایگاه خبری و تحلیلی تهران نیوز بیش از پیش از ظرفیت شهرستان‌های استان تهران برای فعالیت‌های رسانه‌ای و خبری خود بهره ببرد تا ظرفیت موجود این رسانه در اختیار فعالیت‌های فرهنگی و هنری استان تهران قرار بگیرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622665

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.