بازداشت زم برتری اطلاعاتی ایران را به دنیا ثابت کرد

  • کد خبر : 533427
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
بازداشت زم برتری اطلاعاتی ایران را به دنیا ثابت کرد

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستعضعفین معتقد است بازداشت روح‌الله زم قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را نشان داد و اثبات کرد که دست برتر را در این خصوص دارد.

سردار نعمان غلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با بیان اینکه بازداشت روح‌الله زم یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های اطلاعاتی جهان بود، اظهار کرد: این عملیات به‌معنای عبور از قوی‌ترین سیستم‌های اطلاعاتی غرب است که توانسته‌ایم از این طریق به منابع اطلاعاتی بسیار قوی دسترسی پیدا کنیم.

وی افزود: سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران از فناوری‌های روز و نفوذ اطلاعاتی برخوردار است؛ بنابراین به جرئت می‌توان گفت که نظام اسلامی ما علاوه‌بر قدرت سخت به یکی از قدرت‌های اطلاعاتی در جهان تبدیل شده و امروز دست برتر اطلاعاتی را در تمامی نقاط دنیا داریم.

بیشتر بخوانید:

ادعای همسر روح الله زم در خصوص دستگیری شوهرش

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستعضعفین خاطرنشان کرد: دستگیری روح‌الله زم سرشبکه سایت و کانال معاند و ضدانقلاب آمدنیوز نشان داد که مردم نباید به محتوای شبکه‌ها و سایت‌های  معاند نظام اعتماد کنند.

غلامی ادامه داد: این اقدام اطلاعاتی قطعاً فضای جدیدی را در کشور ایجاد خواهد کرد تا مردم بدانند که بی‌خود و بی‌جهت هیچ‌کدام از رسانه‌های معاند و پشتیبان‌شونده از سوی دولت‌های متخاصم با جمهوری اسلامی ایران، هزینه‌های هنگفتی را برای رسانه‌هایشان صرف نمی‌کنند تا برای مردم داخل ایران محتوا تولید کنند.

وی خاطرنشان کرد: دستگیری روح‌الله زم ارتباط تنگاتنگی با افزایش سواد رسانه‌ای مردم دارد و به این مهم پی می‌برند که نباید به غرب و رسانه‌های آنها اعتماد کنند و نباید تحت تأثیر آنها قرار داشته باشند.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین به نقش رسانه‌های داخلی در خنثی‌سازی توطئه دشمنان اشاره و عنوان کرد: رسانه‌های داخلی باید در گام دوم انقلاب و در خصوص تمدن‌سازی نوین اسلامی، پیش‌قراول افزایش سطح سواد سیاسی مردم باشند.

به گفته غلامی؛ رسانه‌ها نباید خود تحت تأثیر القائات دشمن قرار داشته باشند، بلکه باید در جنگ نرم میدان‌داری کنند و به‌نفع منافع ملی و منافع نظام ورود داشته باشند.

وی گفت: از مردم می‌خواهیم تا انتشار اطلاعات دقیق و کامل از نحوه بازداشت روح‌الله زم، صبوری کنند و به اطلاعات دروغ و غیرقابل استنادی که رسانه‌های خارجی در این خصوص منتشر کرده‌اند و می‌کنند، اعتماد نداشته باشند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=533427

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.