ایمن سازی نقاط حادثه‌خیز قلب پایتخت

  • کد خبر : 627178
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۶:۱۵
ایمن سازی نقاط حادثه‌خیز قلب پایتخت
20 نقطه حادثه‌خیز قلب پایتخت با هدف ایمن سازی تردد عابرین پیاده و وسایل نقلیه با بازدیدهای میدانی شهرداری و پلیس راهور شناسایی و ساماندهی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ایمن سازی نقاط حادثه‌خیز قلب پایتخت یکی از اولویت های مدیریت شهری است. جزئیات را در زیر بخوانید.

محمد عندلیب، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه تهران ۶ درباره ایمن سازی نقاط حادثه خیز پایتخت اظهارداشت: ۲۰ نقطه حادثه خیز قلب پایتخت با هدف ایمن سازی تردد عابرین پیاده و وسایل نقلیه با بازدیدهای میدانی شهرداری و پلیس راهور شناسایی و ساماندهی شد

معاون شهردار منطقه ۶ تهران ادامه داد: در همین راستا با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح و با هماهنگی پلیس راهور نسبت به احداث ۲ مورد سرعتگیر آسفالتی، ۳ نقطه اصلاح هندسی به صورت تثبیت شده و بیش از ۹ نقطه اصلاح هندسی موقت،ترمیم گاردریل، بیش از ۱۰۰کیلومتر خط کشی محوری و ترمیم خطوط عابر در بیش از ۳۰۰ مقطع اقدام شد.

عندلیب از کاهش ۳۰ درصدی تصادفات فوتی در معابر غیر بزرگراهی خبرداد و گفت: در راستای پیشگیری از انتقال بیماری کووید ۱۹ و حفظ سلامت شهروندان، نظارت مستقیم بر عملکرد واحدهای تاکسیرانی و اتوبوسرانی منطقه برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان با حفظ فاصله اجتماعی و ضدعفونی روزانه سامانه حمل و نقل عمومی به صورت مستمر انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از شهروندان خواست موارد ناایمن ترافیکی که نیاز به ساماندهی و رفع نقص دارند را حتماً از طریق سامانه ۱۸۸۸ و ۱۳۷ به شهرداری اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن‌ها اقدام شود.

منبع: افکارنیوز

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=627178

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.