ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است

  • کد خبر : 534625
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در شهرستان بهارستان در جهت مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در حال انجام است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت کاهش آسیب‌های اجتماعی، اظهار داشت: در حال حاضر ایجاد زیرساخت‌های اورژانس اجتماعی در شهرستان بهارستان ضرورت‌های جامعه می باشد.

وی در ادامه به برگزاری نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، زنان و خانواده اشاره کرد و گفت: باتوجه به تراکم جمعیتی بالا در شهرستان بهارستان اقدامات پیشگیرانه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری می باشد.

خانجانی باتاکید بر وظایف و نحوه فعالیت اورژانس اجتماعی در سطح شهرستان، تصریح کرد: شناسایی کانون‌ها و مناطق آسیب‌زای اجتماعی از اهدافی می باشد که اورژانس اجتماعی بهارستان دنبال می کند.

وی همچنین در رابطه با اهمیت فعالیت این اورژانس در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: این مرکز با اطلاعات ارزشمندی که در اختیار دارد بستر مناسبی به جهت رصد آسیب‌های اجتماعی در جامعه می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تلاش مسئولین بهارستانی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، تبیین کرد: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم کردن زیرساخت‌های اورژانس‌اجتماعی در سطح شهرستان می بایست به طور جدی پیگیری شود.

وی در پایان باتوجه به لزوم بررسی کافی موضوع ایجاد این اورژانس‌اجتماعی در بهارستان، خاطرنشان کرد: موضوع کارشناسی ایجاد اورژانس‌اجتماعی در این شهرستان در جلسه‌ای با حضور سازمان بهزیستی و مدیریت استان بررسی و همچنین در جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور تعیین تکلیف و احداث شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534625

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.