انبارلویی در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

ایالات متحده آمریکا مانند شوروی به‌زودی فرو می ‌پاشد

  • کد خبر : 591336
  • 06 ژوئن 2020 - 15:35
ایالات متحده آمریکا مانند شوروی به‌زودی فرو می ‌پاشد

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ابراز امیدواری کرد که به زودی همانند اتحاد جماهیر شوروی، شاهد فروپاشی ایالات متحده آمریکا و سرمایه‌داری جهانی خواهیم بود.

محمدکاظم انبارلویی معاون سیاسی حزب  مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، درباره تحولات سیاسی و اجتماعی در حال وقوع ایالات متحده آمریکا اظهار داشت: آمریکا و غرب تمامی مظاهر و مزایای تمدنی خودشان را از دست داده‌اند و از دموکراسی، حقوق بشر و آزادی به عنوان سه پرچم تمدنی غرب چیزی باقی نمانده است.

وی در همین رابطه افزود: زمانی آمریکا ادعای اداره جامعه جهانی را می‌کرد، اما امروز در دوران ریاست جمهوری ترامپ، ایالات متحده از این ادعا واماند و عقب‌نشینی کرده و امروز شاهد موضوعات مهمی به‌نام خروج آمریکا از بیشتر پیمان‌های بین‌المللی هستیم که در زمان ریاست جمهوری ترامپ رقم خورده است.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به گسترده شدن ریشه‌های تبعیض نژادی در سراسر آمریکا عنوان کرد: تبعیض نژادی که از گذشته در ایالات متحده وجود داشته، امروز رخ نشان می‌دهد و همه جهان به وجود تبعیض نژادی شدید در سراسر آمریکا پی برده است.

بیشتر بخوانید:

انبارلویی اعتراضات فراگیر مردم آمریکا همچون آتش زیر خاکستر عنوان کرد و در همین رابطه گفت: این آتش زیر خاکستر بعد از مدت‌های طولانی در دوران ریاست جمهوری ترامپ و در حین ناکارآمدی دولت او در عرصه داخلی و خارجی فوران کرده و هر روز در حال گسترش است.

وی شانس ترامپ را برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور بسیار کم پیش‌بینی می‌کند و معتقد است که امروز همه کشورهای جهان در حال مشاهده فروپاشی هژمونی آمریکا و نیز فروپاشی سیستم سیاسی و اجتماعی این کشور هستند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به این نکته اشاره کرد که امروز به جرئت می‌توان گفت که از آمریکا دیگر نمی‌توان به عنوان ایالات متحده نام برد؛ چون بیشتر فرمانداران ایالت‌ها به دولت مرکزی شدیداً معترض هستند.

انبارلویی ابراز امیدواری کرد که به زودی همانند اتحاد جماهیر شوروی، شاهد فروپاشی ایالات متحده آمریکا و سرمایه‌داری جهانی خواهیم بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=591336

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.