حجت‌الاسلام روانبخش:

اگر نظریات آیت‌الله مصباح یزدی مورد توجه قرار می‌گرفت، بسیاری از فتنه‌ها رخ نمی‌داد

  • کد خبر : 639680
  • ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
اگر نظریات آیت‌الله مصباح یزدی مورد توجه قرار می‌گرفت، بسیاری از فتنه‌ها رخ نمی‌داد

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: آیت الله مصباح یزدی نظریه پردازی بود که اگر نظریاتش مورد توجه قرار می گرفت بسیاری از فتنه ها رخ نمی داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی که عصر امروز در ستاد حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: رفتار و سلوک آیت‌الله مصباح یزدی همیشه برای ما و شاگردانش الگو بوده و خواهد بود.

وی افزود: پیامی که رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت فوت او صادر کردند، جامع ترین پیام بود و می توان برای تمام کلمات و عناوینی که رهبر انقلاب برای ایشان به کار بردند، یک کتاب نوشت.

شاگرد آیت الله مصباح یزدی با بیان اینکه متأسفانه مردم آنطور که باید شخصیت آیت‌الله مصباح یزدی را می شناختند، شناختند، تأکید کرد: آیت الله مصباح یزدی نظریه پردازی بود که اگر نظریاتش مورد توجه قرار می گرفت بسیاری از فتنه ها رخ نمی داد.

او معتقد است؛ آیت الله مصباح یزدی خلأ وجود شخصیت هایی مانند شهید مطهری و علامه طباطبایی را در دوران حاضر رفع کرده بود، اما متأسفانه هجمه سنگین تبلیغاتی دشمن طوری بود که آیت الله مصباح یزدی را به عنوان یک چهره سیاسی معرفی کرد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به استقامت آیت الله مصباح یزدی در مبارزه با جریانان حراف و جریان سکولاریسم و لیبرالیسم گفت: در زمان دولت اصلاحات خیلی ها تلاش کردند که آیت الله مصباح یزدی را مجبور کنند تا دست از مخالفت با تفکر لیبرالیسم و سکولاریسمی دولت اصلاحات بردارد اما او به خاطر فکر و اعتقادش به اسلام و ولایت فقیه هرگز از این موضع عقب ننشستند و فقط می گفت که اگر ولی فقیه و نایب امام زمان علیه السلام به من بگوید دست از مبارزه با انحراف و جریان لیبرال مسلک بردار، در آن صورت دست از مبارزه بر می دارم.

روانبخش افزود: آیت الله مصباح یزدی هیچگاه هیچ قدمی را بر نمی داشت مگر اینکه آن قدم در راه خدا و کسب رضای خدا باشد.

او ادامه داد: در دو دوره ای که من عضو شورای اسلامی شهر قم بودند، آیت الله مصباح یزدی همیشه به من هشدار می دادند به خاطر هر رأیی که می دهم باید مراقب باشم و می گفتند که به ازای هر رأی باید پاسخگوی خدا و مردم جامعه باشم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=639680

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.