انقلاب دوم ایران چیست ؟

  • کد خبر : 538210
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۴:۵۵
انقلاب دوم ایران چیست ؟

مسئولان غرب تهران ضمن اعلام انزجار خود از استکبار جهانی به تبیین انقلاب دوم ایران پرداختند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، ‌همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مردم دیندار و ولایتمدار شهرستان قدس همزمان با سراسر کشور در مراسم راهپیمایی ضد استکباری روز سیزدهم آبان حضور یافتند تا بیزاری خود را از ظلم و ستم دشمن استکباری اعلام کنند که همچنان با قدرت مقابل جور زورگویان ایستاده‌اند.‌‌

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

 

مسئولان قدردان حضور پرشکوه مردم باشند / بهره‌گیری از مردم برای حل مشکلات

حجت‌الاسلام رضا جوکار ، امام جمعه شهرقدس در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز اظهار داشت: امروز نسبت به سال های گذشته راهپیمایی ۱۳ آبان با شکوه و عظمت بیشتر و حضور پرشورتر و چشم گیر تر مردم برگزار شد.

وی افزود: پیام این راهپیمایی به دشمنان این است که ما همچنان پس از چهل سال از انقلاب اسلامی که امروز در گام دوم انقلاب و چله دوم انقلاب هستیم، برهمان آرمان اول انقلاب خود استواریم و امروز هم می خواهیم به شرق و غرب عالم “نه” بگوییم و به نظام استکبار جهانی بگوییم که ما روی پای خود ایستاده ایم و خواهیم ایستاد.

حجت الاسلام و المسلمین تصریح کرد: پیام امروز ما به جهان استکبار ستیزی و مبارزه با استکبار جهانی است و پیام داخلی علاوه بر اینکه تجدید پیمان با آرمان های انقلاب است پیام روشن دیگری هم دارد که آن در هر لحظه و در هر وضعیتی که انقلاب اسلامی به حضور مردم نیاز داشته باشد مردم بدون چشم داشت در صحنه حضور خواهند داشت و مسئولین باید قدردان این حضور پرشکوه باشند و برای حل مشکلات کشور روی مردم حساب کنند.

مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست‌های استکباری

حجت الاسلام ملکی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز اظهار داشت: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست های استکباری دولت مردان آمریکا از ابتدای انقلاب تا به امروز که با سیاست های استکباری مانع پیشرفت ملت های جهان و باعث جنگ هایی که در دنیا شده است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانش آموزان و دانشجویان افزود: برخی از مسئولین ما که طبل مذاکره را می زنند باید متوجه باشند که رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا اشتباه است و کسی که بخواهد وارد مذاکره شود یقینا به انقلاب هیچ اعتقادی ندارد.

تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم و انقلابی بزرگتر از انقلاب اول

حبیبی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز بیان داشت: امروز روز ملی با استکبار است، تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم و انقلابی بزرگتر از انقلاب اول است. در زمان گذشته شاید کسی متوجه این موضوع نمی شد چون انقلاب اول انقلابی علیه استبداد و انقلاب دوم انقلابی علیه استکبار بوده است و استکبار را در زمان حال متوجه می شویم.

وی افزود: بر اساس تحریف و سهل انگاری بعضی از مسئولین مسئله انقلاب علیه استکبار در حال تحریف شدن بود یعنی اینکه استکبار و دشمنی در جهان وجود دارد که ما برای انان انقلاب کردیم، برای نسل امروز باید توضیح داده شود که راه حل مشکلات تعامل با دشمن نیست.

راه پیشرفت کشور آموزش درست به جوانان است

لیلا واثقی، فرماندار شهرستان قدس در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز اظهار داشت: راه پیشرفت کشور در این است که ما جوانان نسل امروز را آموزش درست بدهیم و در تمامی ابعاد فرهنگ سازی انجام دهیم و جوانان خود را پرورش دهیم تا رهرو راه کسانی باشند که با اعتقادات درست در راه کشور خون خود را اهدا کردند.

وی افزود: در تاریخ ثابت شده است که در تمامی عرصه ها آمریکا نخواسته است با ایران کنار بیاید و به مواردی که در سازمان ملل هم رای داده شده هم عمل نکرده است و به همین دلیل منطقی نیست که این ارتباط تا زمانی که بر اساس حقوق هر کشوری تصمیم گیری نشود، برقرار شود.

فرماندار شهرستان قدس تصریح کرد: زمانی که ما موارد انزجار را اعلام می کنیم باید خلاف آن را انجام دهیم یعنی اگر تحریم اقتصادی است کشور ایران باید بنیه اقتصادی خود را تقویت کند تا بتواند تحریم ها را دور بزند.

مقاومت و پایداری ملت ایران نشان دهنده تحقق شعار مرگ بر آمریکاست

ابوطالب آذربرا ، رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز اظهار داشت: غربگرایان داخلی باید دست از تکیه کردن با غربی ها و شعار های خود بردارند و خود کفا باشند و بدانند که کشور ایران روی پای خود ایستاده و هیچوقت به غربی ها و آمریکا اعتماد نمی کند.

وی افزود: مرگ بر آمریکا تا به امروز در کشور ایران محقق شده است، مقاومت و پایداری که ملت ایران در برابر تمامی قدرت های دنیا که علیه نظام جمهوری اسلامی از شروع جنگ تا به امروز داشته اند نشان دهنده تحقق مرگ بر آمریکا است و ملت ایران روز به روز پرقدرت تر از قبل در صحنه حضور دارد.

ما باید با دشمن اصلی خود مبارزه کنیم

حجت الاسلام علی اصغر منصوری، مسئول معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنرانی های اخیر خود نقطه اصلی را به ما نشان دادند، اتفاقاتی در منطقه در حال رخ دادن است و مهم تر از همه این است که بلوغ سیاسی مردم باید به این نکته برسد همانطور که مردم ایران با تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۷ به این بلوغ رسیدند که دشمن اصلی ایران آمریکا است.

وی ادامه داد: پیام امروز ۱۳ آبان این است که اگر ما دشمن اصلی را بشناسیم مسائل کشور را می توانیم به صورت اصلی و فرعی تفکیک کنیم و با دشمن اصلی خود مبارزه کنیم.

شعار مرگ بر آمریکا ابراز تنفر و انزجار ملت ایران به آمریکا

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرقدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز اظهار داشت: مرگ بر آمریکا تنفر و انزجاری است که مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ابراز می کنند، مرگ بر آمریکا را با انسجام ملت ایران و پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب می توان در جامعه و کشور محقق کرد.

وی ادامه داد: در چهل سال انقلاب اسلامی بی اعتمادی آمریکا به ملت ایران ثابت شده است و در مذاکرات انجام شده آمریکا ثابت کرد که قابل اعتماد نیست و حتی به تعهدات خود نیز عمل نمی کند.

استکبار ستیزی یکی از مبانی اصولی جمهوری اسلامی ایران

مسعود مختاری، شهردار قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز اظهار داشت: جمهوری اسلامی دارای مبانی اصولی است که یکی از این مبانی استکبار ستیزی است که از شعارهای اولیه انقلاب است و در راس استکبار جهانی آمریکای جهان خوار است.

وی افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان این پیام را با شفافیت کامل اعلام کردند که ما پیرو ولایت فقیه هستیم و تا زمانی که آمریکا دست از جنایات خود در منطقه برندارد همچنان در راس شعارهای انقلابی خواهد بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=538210

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.