انفجار گاز در تالار عروسی شهر سقز + آمار کشته و زخمی

  • کد خبر : 544794
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۲۴
انفجار گاز در تالار عروسی شهر سقز + آمار کشته و زخمی

انفجار گاز در تالار عروسی شهر سقز ۱۱ نفر جان خود را از دست داده‌ و ۳۶ نفر مصدوم شده‌اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، انفجار گاز در تالار عروسی مانگه شو شهر سقز ۱۱ کشته و ۳۶ زخمی برجای گذاشت.

متاسفانه پنج نفر از کشته‌ها کودک هستند و به‌دلیل ازدحام جمعیت و وحشت ناشی از انفجار و فرار به سمت بیرون، زیر دست و پا مانده اند و جان خود را از دست داده‌اند.

ابن حادثه ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه امشب ۱۴ آذر ۹۸ در تالار مانگه شو شهر سقز اتفاق افتاده است.

بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام و به کمک نیروهای سپاه و نیروی انتظامی سقز زخمیها به بیمارستان امام خمینی (ره) سقز منتقل شدند.

حضور شهروندان سقز مقابل بیمارستان

حضور و تجمع گسترده شهروندان سقز در جاده ملقرنی مقابل بیمارستان باعث ایجاد ترافیک شدید شد.

۱۱ نفر جان خود را از دست داده‌ و ۳۶ نفر مصدوم شده‌اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: طبق گزارش‌های اولیه رسیده از شهرستان سقز، بر اثر روی دادن حادثه آتش‌سوزی در یک تالار عروسی شهر سقز، متأسفانه ۱۱ نفر از حاضران در تالار جان خود را از دست داده و ۳۶ نفر هم مصدوم شده‌اند.

حسین خوش‌اقبال با اشاره به روی دادن حادثه آتش‌سوزی در یکی از تالارهای عروسی شهر سقز اظهار کرد: حادثه حدود ساعت ۲۲ شامگاه امروز پنجشنبه روی داده است.

وی با بیان این‌که دلیل اولیه حادثه، آتش‌سوزی بخاری بوده و هنگامی که حاضران به دلیل ترس حاکم شده بر فضا، به طرف درهای خروجی هجوم برده‌اند عده‌ای زیر دست و پا مانده و جان خود را از دست داده‌اند، گفت: در این حادثه، متأسفانه ۱۱ نفر از حاضران در تالار جان خود را از دست داده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: مطابق آمار اعلام شده، ۳۶ نفر از شهروندان هم در حادثه تالار عروسی سقز مصدوم شده‌اند که اقدامات درمانی برای بهبود وضعیت آنها در حال انجام است.

وی با تسلیت این حادثه تأسف‌بار به مردم استان کردستان، به ویژه مردم شهرستان سقز، گفت: هیچ مشکل امنیتی در محل روی نداده و ابعاد دقیق این حادثه دلخراش پس از بررسی‌های نهایی، اطلاع‌رسانی می‌شود.

فیلم انقجار در تالار عروسی شهر سقز

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=544794

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.