انفجار منزل مسکونی جان دو جوان بهارستانی را گرفت

  • کد خبر : 560454
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
انفجار منزل مسکونی جان دو جوان بهارستانی را گرفت

بر اثردانفجار یک منزل مسکونی در شهرستان بهارستان دو شهروند جان خود را از دست دادند و یک نفر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک حادثه مرگبار شب گذشته در نسیم شهر شهرستان بهارستان در حالی مرگ دلخراش دو مرد جوان را رقم زد که در آن سوی ماجرا منجر به سوختگی بسیار وحشتناک زن جوانی شد که در محل انفجار حضور داشت.

گفتنی است که این زن که هم اکنون روی تخت بیمارستان می باشد حدود ۴۰ درصد دچار سوختگی شده و شدت انفجار قدرت تکلم را از او گرفته و فعلاً قادر به صحبت کردن نمی باشد.

بر اساس گزارشات رسیده بیشترین سوختگی وی از ناحیه سر، صورت، دست و پهلو می باشد، تیم پزشکان هم اکنون درحال تلاش برای بهتر کردن وضعیت او می باشند تا این شهروند بهارستانی روند درمانی خود را هرچه زودتر سیر کند.

یکی از مأموران سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر با تشریح آخرین جزئیات حادثه انفجار شب گذشته، اظهار داشت: تعداد کشته‌شدگان این حادثه درحال حاضر به دو نفر رسیده است.

وی از این انفجار به عنوان وحشتناک‌ترین انفجار نسیم شهر در سال جاری یاد کرد و گفت: شدت انفجار، پنج طبقه از این ساختمان را تقریباً تخریب و به مابقی طبقات خسارت وارد کرده است.

به گفته این آتش‌نشان فعلاً در جریان این حادثه یک نفر مصدوم به بیمارستان منتقل شده است اما همچنان درحال آوار برداری و بررسی محل حادثه به جهت ایمن‌سازی محل مذکور و همچنین نجات اشخاص در صورت گیر افتادن در زیر آوار می باشیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=560454

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.