انتخاب راننده نمونه با نظرسنجی شهروندان در قرچک

  • کد خبر : 253610
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۳
انتخاب راننده نمونه با نظرسنجی شهروندان در قرچک

کلیه شهروندان شهرستان قرچک با ارزیابی عملکرد رانندگان تاکسی ؛ بازرسان تاکسیرانی می‌شوند.

به گزارش تهران نیوز ، کلیه شهروندان شهرستان قرچک برای نخستین بار در کشور ، با ارزیابی عملکرد رانندگان تاکسی ؛ بازرسان تاکسیرانی می‌شوند.

داود دوستی ، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی قرچک آنلاین اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور طرح نظرسنجی در خصوص رانندگان تاکسی از طریق سامانه پیام کوتاه و نصب اپلیکیشن نظرسنجی در شهرستان قرچک کلیه شهروندان بازرسان تاکسیرانی می‌شوند.

وی گفت: در این طرح مسافران می‌توانند در خصوص عملکرد راننده در حین سفر از جمله رعایت قوانین راهور و اداب برخورد با مسافر و رعایت موازین اخلاقی و سایر موارد را بررسی و به راننده امتیاز بدهند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان قرچک افزود: در این طرح مسافران می‌توانند به وضعیت ظاهری راننده، وضعیت نظافت داخل خودرو و ظاهر ماشین امتیاز دهند.

وی تاکید کرد: سازمان تاکسیرانی قرچک به‌همراه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ضمن مدنظر قرار دادن نظرات شهروندان و مسافران با جمع‌بندی اطلاعات هرماه به سه نفر از رانندگان که از امتیاز بیشتری برخوردار باشند، هدایایی از جمله سفرهای زیارتی و هدیه نقدی تقدیم می‌کند و با رانندگانی که امتیاز منفی داشته باشند، برخوردهای لازم صورت می‌گیرد.

دوستی در پایان از همه شهروندان درخواست کرد، با ارسال عدد ۱ به سامانه۱۰۰۰۱۶۳۲ و نصب اپلیکیشن سازمان تاکسیرانی را در این طرح همراهی کنند.

 

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=253610

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.