انتخابات شورای‌عالی نظام پرستاری مظهر اقتدار صنف پرستاری است

  • کد خبر : 530149
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
انتخابات شورای‌عالی نظام پرستاری مظهر اقتدار صنف پرستاری است

عضو هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با بیان اینکه انتخابات شورای‌عالی نظام پرستاری مظهر اقتدار صنف زحمتکش پرستاری است

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عضو هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با بیان اینکه انتخابات شورای‌عالی نظام پرستاری مظهر اقتدار صنف زحمتکش پرستاری است، گفت: در شرف این مهم، باید راهبرد خود را مزین کنیم به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری که همیشه دغدغه انتخاب افراد اصلح را داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

تاثیر تهاجم قارچی در بروز نوعی سرطان لوزالمعده

 

اجر بزرگ پرستاری 

دکتر «فرشید الازمنی»  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد:  پرستار کار سختی را بر عهده دارد، اجر بزرگی را هم دارد؛ اما وظیفه ی سنگینی هم دارد. این تعادل میان وظیفه و پاداش، میان حق و تکلیف، یکی از ارکان بزرگ مفاهیم اسلامی و مبانی اسلامی است.

 

وی ادامه داد: بر اساس شعارهای انتخاباتی ائتلاف رفاه و همدلی تهران که وعده آن را به پرستاران عزیز داده بودیم ، تحقق این شعارها نیازمند آن است تا عزیزانی که در انتخابات شورای‌عالی سازمان نظام پرستاری کشور انتخاب می‌شوند دغدغه اصلی آن‌ها معیشت، منزلت و هویت  صنف زحمتکش پرستاری باشد.

 

این عضو هیئت مدیره نظام پرستاری تهران یادآور شد: از این‌رو هیئت مدیره تهران، حمایت قاطع خودرا از ائتلاف کشوری هویت، رفاه و همدلی پرستاران اعلام کرده و امیدوار است با توجه به پتانسیل و توانمندی بالای این ائتلاف، چهار سال آینده شاهد اتفاقات مبارکی برای حرفه مقدس و ولایی پرستاری باشیم.

بیشتر بخوانید:

تفکر مثبت برای لاغر شدن

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=530149

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.