مهاجم شاهین شهرداری بوشهر :

امیدوارم شرایط طوری باشد که تیم شاهین در لیگ بماند

  • کد خبر : 591644
  • 07 ژوئن 2020 - 11:39
امیدوارم شرایط طوری باشد که تیم شاهین در لیگ بماند

اسماعیل شریفات گفت: اعضای باشگاه و مدیران در نیم فصل دوم تلاش کردند که شاهین در لیگ بماند و مسئولان هم باید بیشتر تلاش کنند تا بتوانیم هرطوری که شده با کمک مدیریت و مسئولان استانی و میشو این تیم را نگه داریم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اسماعیل شریفات، مهاجم شاهین شهرداری بوشهر در حاشیه اردوی این تیم در استان تهران در جمع خبرنگاران بیان کرد: شرایط بدنسازی را در بوشهر پشت سر گذاشتیم که هوا به شدت گرم بود. صبح و عصر تمرین می‌کردیم و فشار خیلی زیادی به ما وارد می‌شد و شاید اگر تا الان هم آنجا تمرین داشتیم، نفری ۶ -۷ کیلو لاغر می‌شدیم، هرچند الان هم وزن کم کردیم.

او افزود: درحال حاضر شرایط تیم خیلی خوب است و باید این روند را ادامه دهیم، اما خیلی حیف شد که ویروس کرونا آمد و ای‌کاش بازی‌ها آن موقع ادامه پیدا می‌کرد و ما بازی‌ها را مثل نیم فصل دوم ادامه می‌دادیم. امیدوارم شرایط طوری باشد که تیم شاهین در لیگ بماند، چون حیف است و اگر به لیگ یک برود کارشان برای بازگشت خیلی سخت می‌شود.

شریفات ادامه داد: اعضای باشگاه و مدیران در نیم فصل دوم تلاش کردند که شاهین در لیگ بماند و مسئولان هم باید بیشتر تلاش کنند تا بتوانیم هرطوری که شده با کمک مدیریت و مسئولان استانی و میشو این تیم را نگه داریم.

شریفات در پایان درباره وضعیت خودش اظهار کرد: شاهین جزء بهترین انتخاب‌های زندگی‌ام بوده و در دوره کرونا هم فقط یک ماه اول قرنطینه را رعایت کردم و بعد از آن تمرین را دنبال می‌کردم و بدنم هم شرایط خوبی دارد و با بازگشت به تمرینات گروهی بهتر هم شده و آمادگی صددرصد دارم. امیدوارم همانطور که خدا در نیم فصل اول به من نگاه کرد، دوباره همانطور باشد تا ۷-۸ گل تا پایان فصل بزنم.

منبع: جوان 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=591644

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.