رئیس بنیاد شهید فیروزکوه:

امنیت و عزت مرهون جانفشانی ایثارگران بسیجی است

  • کد خبر : 624796
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
امنیت و عزت مرهون جانفشانی ایثارگران بسیجی است
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گفت: روحیه مقاومت رزمندگان در دوران دفاع مقدس، امروز در همه زمینه‌های مختلف می‌تواند یاری رسان ما باشد

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در راستای گرامیداشت هفته با برکت بسیج و روز بسیج مستضعفین با تعدادی از جانبازان بسیجی بصورت تلفنی و تماس تصویری جویای احوال این عزیزان شدند.

نیکدل ضمن تبریک و تهنیت هفته بسیج گفت: شکر خدا که ما را در سایه توفیقات واسعه الهی و در زمره پیروان رسولش قرار داد و به ما توفیق خدمت به عزیزترین بندگان خود در بنیاد شهید و امور ایثارگران را عطا فرمود.

وی افزود: همت والای شهدا و جانبازان است، آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت خم کردند تا ما قامت خم نکنیم و امنیت و عزت امروز ما مرهون خون شهدا و جانفشانی جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه عنوان کرد: روحیه مقاومت رزمندگان در دوران دفاع مقدس، امروز در همه زمینه‌های مختلف می‌تواند یاری رسان ما باشد تا با الهام گرفتن از این ارزش‌های معنوی در مقابله با مشکلات احتمالی بهترین واکنش را نشان دهیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624796

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.