امروز برای برون رفت از مشکلات نیازمند مدیران بسیجی هستیم

  • کد خبر : 543058
  • ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
امروز برای برون رفت از مشکلات نیازمند مدیران بسیجی هستیم

خطیب نماز جمعه فیروزکوه گفت: امروز برای برون رفت از این مشکلات نیازمند به مدیران بسیجی با تفکر بسیجی هستیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: جهانی که ما در آن زندگی می کنیم تصادفاً خلق نشده است و هر چیزی که دیدنی و حتی قابل مشاهده نیست ساخته خداوند حکیم است و خدای متعال برای هدفی این عالم را آفرید.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اغتشاشات اخیر اذعان کرد: مردم در برابر این فتنه بسیار عظیم که استکبار جهانی هزینه هنگفتی برای ایجاد این آتش کرده بودند و می خواستند آن را تداوم بخشند ایستادند؛ مردم حماسه آفریدند و ۴۸ ساعت هم طول نکشید که مردم فتنه را از بین بردند، هیچ جامعه ای این چنین نیست که مردم جلوی حوادث را بگیرند اما امروز مردم ایران با این بصیرت و هوشیاری که دارند در مقابل هجمه بزرگ دشمنان ایستادگی کردند و افتخار دیگری را در کارنامه انقلاب اسلامی خلق کردند.

بسیج امری است که می تواند تمام توطئه های دشمنان را نابود کند

وی افزود: بسیج جبهه مقاومتی است که در مقابل توطئه ها و تبدیل تهدید ها به فرصت ها از سوی امام راحل آفریده شد و بسیج امری است که می تواند تمام توطئه های دشمنان را نابود کند؛ نظام سلطه ضد عدالت و آزادی است و این نظام دو جبهه (سلطه گر و سلطه پذیر) را بیشتر نمی شناسد اما انقلاب اسلامی چهل سال است که به دنیا نشان داده است که ما راهِ سومی هم داریم و آن هم عدالت خواهی است که شعار انقلاب اسلامی ما را شکل می دهد.

حجت الاسلام امیری ارجمند بیان داشت: این امری طبیعی است که استکبار جهانی در مقابل ایران قیام کند، زیرا زمانی که مکرر در منطقه رسوا شد و ایرانیان پهپادشان را در آسمانِ ایران مورد هدف قرار دادند طبیعی است که استکبار جهانی بخواهد پاسخِ این عمل را بدهد و بخواهد از طریق جنگ نرم و جنگ سخت مقابله کند تا به نتیجه ای برسد، اما رهبر انقلاب به بسیجیان فرمود: «شما انفعالی و واکنشی عمل نکنید، بلکه  کنشی عمل کنی»، یکی از دستاورد های بسیج این است که این نهاد از هر قشری بسیجی دارد، دشمنان به این خاطر نگران هستند که ما تفکر بسیجی را به خارج از کشور هم صادر کردیم.

امام جمعه فیروزکوه درخصوص نیروهای بسیجی شهرستان فیروزکوه گفت: مردم باید بدانند که شهرستان ما مملو از افراد بسیجی ارزشمند، با وفا و صادق است که اگر تهدیدی به سراغ شهرِ بیاید این نیرو های عزیز همیشه در صحنه هستند و ما از این نیرو تشکر می کنیم.

وی تصریح کرد: این افراد در حقیقت معترض نبودند اگر چه برای همراه کردن مردم در ابتدای کار با شعار های گران شدن بنزین شروع کردند و بعد شروع به کشتار افراد و تخریب اماکن عمومی کردند.

اگر از چند سال گذشته به مراتب قیمت بنزین افزایش پیدا می کرد اتفاقات اخیر رخ نمی داد

خطیب نماز جمعه فیروزکوه با اشاره به روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس (۱۰ آذر ماه) خاطر نشان کرد: مردم باید بصیرت بیشتری کسب کنند، بسیار دشوار است که ما بخواهیم امروز افرادی شبیه به شهید مدرس را داشته باشیم چرا که ایشان اهل حق بود.

این مقام مسئول گفت: چرا نمایندگان مجلس قیمت بنزین را عملیاتی نکردند، اگر از چند سال گذشته به مراتب این کار انجام می شد اتفاقات اخیر رخ نمی داد، هیچ برنامه ریزی و تدبیری در کار نبود، آیا رئیس جمهور نمی دانست که قرار بر این است که بنزین گران شود!، با خنده هم می گویند که بنده هم از افزایش قیمت بنزین مطلع نبودم؛ هیچ امیدی برای مردم باقی نذاشتند و این امر سلب اعتماد مردم را به همراه دارد.

وی درخصوص استیضاح کردن وزیر جهاد کشاورزی بیان داشت: یک وزیر برای کار هایی که سالیان سال انجام داده است و به خاطر کاری استیضاح شده است باید پاسخگوی مردم باشد نه این که به راحتی نامه ای بنویسد و او را از سِمتش عزل کنند و هیچ کسی هم چیزی نگوید، مگر استیضاح به این گونه است!.

حجت الاسلام امیری ارجمند وجود مدیران بسیجی را راه حل برون رفت از مشکلات دانست و افزود: امروز برای برون رفت از این مشکلات نیازمند به مدیران بسیجی با تفکر بسیجی هستیم؛ امروز خیلی از مدیران ما تفکر بسیجی و انقلابی را ندارند، وقتی مدیریت نباشد مردم این گونه معترض می شوند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=543058

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.