امتیاز تیم فوتسال مقاومت قرچک واگذار شد

  • کد خبر : 479220
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۸:۵۲
امتیاز تیم فوتسال مقاومت قرچک واگذار شد

مدیرعامل تیم فوتسال مقاومت قرچک از واگذاری امتیاز تیم فوتسال لیگ برتری این شهرستان به یک شرکت در تهران خبر داد.

داود علیزاده ، مدیرعامل تیم فوتسال مقاومت قرچک درگفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی شبکه خبری تهران نیوز اظهارداشت: بر اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح به تیم‌های نظامی مبنی بر عدم امکان استفاده تیم‌های نظامی از سرباز قهرمان، شرایط برای تیم‌داری از سوی باشگاه مقاومت با مشکل مواجه شد چراکه این تیم در فصل جدید مجبور بود تا همانند سایر تیم‌ها با هزینه‌های زیاد، بازیکن جذب کند.

وی گفت: تیم فوتسال مقاومت قرچک از توان مالی مناسبی برای جذب بازیکن برخوردار نیست و این امر چاره‌ای جز واگذاری امتیاز را برای مسئولان باشگاه باقی نگذاشت.

مدیرعامل تیم فوتسال مقاومت قرچک افزود: جلسات متعددی با مسئولان شهرستان قرچک در خصوص واگذاری امتیاز به شهرداری و یا سایر ارگان‌های شهرستان برگزار شد ولی مسئولان شهرستان تمایلی برای تیم‌داری از خود نشان ندادند.

بیشتر بخوانید:

چگونگی صعود تیم مقاومت از لیگ سه به لیگ برتر

وی عنوان کرد: برای صعود این تیم از لیگ دسته سوم به لیگ برتر کشور بیش از شش سال زحمت کشیده شد ولی توان مالی اندک باشگاه امکان ادامه فعالیت را در شهرستان بدون حمایت‌های مسئولان فراهم نمی‌کرد.

علیزاده بیان داشت: طی دو سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون تومان از سوی شهرداری و سایر ادارات شهرستان به تیم فوتسال مقاومت قرچک کمک شده است. برای این تیم زحمات زیادی کشیده شد و مردم علاقه زیادی به این تیم داشتند به‌گونه‌ای که در زمان برگزاری بازی های در سالن هفت تیر قرچک، بیش از ۳ هزار تماشاچی از نزدیک بازی این تیم را مشاهده می کردند ولی با رفتن تیم از قرچک، شهرستان از این ظرفیت عظیم بی‌بهره شد.

وی گفت: امتیاز این تیم به قیمت ۴۵۰ میلیون تومان به یک شرکت تهرانی واگذار شده و از دهم اردیبهشت ماه، اسناد تیم واگذار می‌شود.

 

باز هم بهانه بی اطلاعی و واگذاری تیم‌ها در میان سکوت مسئولان

محسن خرمی شریف ، شهردار قرچک نیز در ارتباط با واگذاری امتیاز باشگاه مقاومت قرچک گفت: مجموعه شهرستان و شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک در طول فعالیت این تیم در لیگ برتر، کمک‌های مادی مناسبی کرده اند که در این میان، نقش شهرداری قرچک برجسته‌تر است.

وی با تأکید بر حمایت مجموعه شهرداری از تیم‌های ورزشی به‌منظور ارتقاء نشاط اجتماعی در جامعه گفت: با بررسی های صورت گرفته این نتیجه حاصل شد که تیم‌داری به صلاح شهرداری و باشگاه مقاومت قرچک نیست و بهتر است تا شهرداری همچون گذشته، از این تیم حمایت مادی و معنوی داشته باشد.

شهردار از واگذاری امتیاز تیم فوتسال مقاومت قرچک اظهار بی‌اطلاعی کرد، پیش از این نیز امتیاز تیم لیگ برتری شهید منصوری قرچک به شهر دیگری واگذار شده بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=479220

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.