المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدارس فیروزکوه برگزار شد

  • کد خبر : 545168
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۱۵
المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدارس فیروزکوه برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در مراسم المپیاد ورزشی دانش آموزان گفت: کشور سرمایه ای مهتر از نفت دارد و آن دانش آموزان هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدارس فیروزکوه با اجرای برنامه های متنوع از سوی دانش آموزان و تقدیر از مقام آوران ورزشی مدارس برگزار شد.

محمدرضا در این مراسم با بیان اینکه کشور سرمایه ای مهمتر از نفت دارد و آن دانش آموزان هستند، خاطر نشان کرد: آینده کشور را افرادی رقم می زنند که دارای تخصص و ایده های خلاق هستند.

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه تصریح کرد: دانش آموزان ما باید بدانند که علم و دانش است که باعث برتری کشور می شود و از آن ها می خواهیم هرچه می توانند در این زمینه جدی و قوی عمل کنند.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری المپیاد های ورزشی در مدارس شهرستان فیروزکوه ، اذعان داشت: سلامت دانش آموزان از اولویت های مهم ما است و برگزاری اینگونه المپیاد ها انگیزه خوبی برای دانش آموزان مهیا می کند تا ورزش کنند و سلامت جسمی و روحی خود را تقویت کنند؛

این مقام مسئول به افتخار آفرینی دانش آموازن در مسابقات ورزشی اشاره کرد و افزود: دو نفر از دانش آموزان ورزشکار ما در همین سال تحصیلی موفق به کسب رتبه ی کشوری شده اند، این افتخار بزرگی برای شهرستان ماست؛ هر چند فیروزکوه کوچک است اما اما دستاورد های بزرگی در استان دارد و ما از وجود این نخبه ها ورزشی و علمی به خود می بالیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از دانش آموزان برتر المپیاد های ورزشی مدارس و دو نفر از دانش آموزان مقام آور در سطح کشوری تقدیر بعمل آمد.

المپیاد ورزشی فیروزکوه

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=545168

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.