فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم:

اقتدار امروز ایران را مدیون خون شهدا هستیم

  • کد خبر : 616021
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
اقتدار امروز ایران را مدیون خون شهدا هستیم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم گفت: به برکت خون شهدا، رزمندگان، آزادگان و نیروهای مسلح و تدابیر رهبری امروز در اوج اقتدار به سر می بریم و این اقتدار را مدیون رزمندگانی هستیم که لبیک گفتند و حماسه آفریدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شهیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم در سخنان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه رباط کریم گفت: دفاع مقدس یعنی دفاع از ناموس و غیرت و وطن، یعنی معنویت، استقامت، جوانمردی، شهادت طلبی، اخلاص در عمل ملت و رزمندگان غیورش‌؛ هشت سال دفاع مقدس ترکیبی از منطق و مهربانی و فداکاری و شجاعت است و منطق ما منطق ابا عبدالله الحسین است ؛ اگر دشمن این حقیقت را دریابد، هرگز منتظر خسته شدن و خستگی ما نمی ماند.

وی با اشاره به موضوع گام دوم انقلاب عنوان کرد: روزی که جنگ بر ما تحمیل شد و انقلاب را شروع کردیم ما در نقطه صفر بودیم، اما به برکت خون شهدا، رزمندگان، آزادگان و نیروهای مسلح و تدابیر رهبری امروز در اوج اقتدار به سر می بریم و این اقتدار را مدیون رزمندگانی هستیم که لبیک گفتند و حماسه آفریدند.

شهیری در رابطه با دفاع مقدس ادامه داد: بایستی به فرمایش مقام معظم رهبری، کتاب ها نوشت، فیلم ها ساخت و بایستی برای جوانان امروز با ادبیات خود جوانان، جبهه و دفاع مقدس را ترسیم کرد؛ برای جوانانی که امروز آماده جانفشانی هستند و آن چیزی که ما از جبهه به خاطر داریم جز اخلاص و فداکاری دیده نمیشود.
دیروز با دستان خالی شعار ما میتوانیم را به اثبات رساندیم و امروز که در اوج قدرت هستیم با حضور مردم در صحنه و خدمت رسانی که از مسئولین در انتظار است باید روی دشمن را سیاه کنیم

وی در انتهای سخنان خود بخشی از وصیت نامه شهید نور علی شوشتری را قرائت کرد: دیروز از هر چه بود گذشتیم، امروز از هر چه بودیم گذشتیم.آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود. جبهه بوی ایمان میداد و اینجا ایمانمان بو میدهد. آنجا بر درب اتاقمان می نوشتیم یاحسین علیه السلام فرماندهی از آن توست؛ الان می نویسیم بدون هماهنگی وارد نشوید. الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم. آزادمان کن تا اسیر نگردیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=616021

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.