اختصاصی «تهران نیوز»/

افشاء راز قتل خیابان مهدیه ورامین + جزئیات

  • کد خبر : 619571
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
افشاء راز قتل خیابان مهدیه ورامین + جزئیات
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: با تلاش پلیس آگاهی شرق استان تهران و دستگاه قضایی شهرستان ورامین، راز قتل خیابان مهدیه ورامین پس از ماه‌ها فاش شد و متهمین، پرده از راز این قتل گشودند.

علیرضا شمس امروز پس از بازسازی صحنه قتل رخ داده در خردادماه امسال در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس حوادث شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: در خرداد امسال، شخصی بنام «ر – الف» شب هنگام، هنگام مراجعه به منزل شخصی خود، با سلاح گرم، هدف گلوله مهاجمانی قرار گرفت و به‌دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسید.

وی گفت: با وقوع این قتل، در همان ساعات اولیه، دستگاه قضایی شهرستان ورامین با همکاری مستقیم پلیس آگاهی، با سرعت و قاطعیت وارد عمل شده و چندین نفر مظنون این جنایت را بازداشت کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین عنوان کرد: پس از چندین ماه تحقیقات پلیسی و علمی پلیس آگاهی شرق استان، متهمین پس از مواجهه با دلایل و مستندات متقن قضایی، در مقابل بازپرس پرونده لب به اعتراف گشوده و پرده از راز قتل برداشتند‌.

به گفته وی، اختلافات قبلی با مقتول و انتقام علت وقوع این جنایت از سوی متهمان اعلام شده است.

شمس بیان داشت: در حال حاضر، رسیدگی به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین، مراحل تکمیلی خود را سپری می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین تأکید کرد: حفظ جان، مال و نوامیس شهروندان و نظم و امنیت عمومی ، خط قرمز دستگاهای قضایی، امنیتی و انتظامی است و بدون هر گونه مسامحه،قاطعانه با متعرضین به امنیت منطقه برخورد شده و بر اساس مقررات و قوانین با آنان رفتار می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=619571

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.