افزایش قیمت بنزین تأثیری بر بازار ندارد

  • کد خبر : 540428
  • 17 نوامبر 2019 - 9:14
افزایش قیمت بنزین تأثیری بر بازار ندارد

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری بیان کرد: با افزایش قیمت‌بنزین، در شهرستان ری با هیچ گونه مشکلی رو به رو نیستیم.

موسی احمدی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز، در خصوص افزایش قیمت‌بنزین و تآثیر آن بر قیمت کالاها گفت: افزایش نرخ بنزین هیچ‌گونه تأثیری بر قیمت کالا و خدمات حمل و نقل عمومی در شهرستان ری نداشته است.

احمدی اظهار داشت: در ستاد کلان ساختاری تقاضای تصمیم‌گیری در خصوص افزایش قیمت‌بنزین اتفاق افتاده است و هریک از مسئولین وظیفه خاصی در این حوزه دارند.

وی افزود: وظیفه همگان است که حضور به موقع در بازار داشته باشند و وظیفه اداره صنعت، معدن و تجارت این است که وضعیت عمومی بازار را رصد کند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری تأکید کرد: باید شرایط را برای امر افزایش قیمت بنزین مناسب کرد تا از شرایط عمومی بازار و تأثیرهای این افزایش قیمت آگاهی کامل داشته باشیم.

احمدی افزود: مرجع تصمیم گیری در خصوص قیمت ها، حوزه کمیسیون نظارت بر قیمت‌ها است، موضوع نظارت بر افزایش قیمت را به اتاق اتحادیه اصناف ابلاغ کرده‌ایم.

وی ادامه داد: اتاق اصناف باید قیمت‌ها را بررسی کند و بر اساس ضوابط و دستورات پیگیری‌های لازم را انجام دهد و گزارش کار را به کمیسیون نظارت دهد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری بیان کرد: امروز طبق دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه ری جلسه فوری کمیسیون تنظیم بازار در دفتر فرماندار ری برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

احمدی افزود: در این جلسه ظرفیت‌های لازم برای رییس اتاق اصناف‌ها و دست اندرکاران تنظیم بازار صادر شد و همه مأموریت پیدا کردند که بازار شهرستان را بر اساس قانون پیش ببرند.

وی ادامه داد: امروز از ساعت ۸ صبح گشت‌های تنظیم بازار و مسئولان ذیربط نظارت خود را بر قیمت‌ها شروع کردند و تا الان هیچ گزارشی از افزایش قیمت نداشته‌ایم.

احمدی در پایان از نظارت بر ناوگان حمل و نقل داخل و خارج شهری خبر داد و گفت: طبق نظارتی که بر ناوگان های حمل و نقل عمومی داخل و خارج شهر ری داشتیم  شاهد هیچ گونه افزایش قیمت نبودیم و با افزایش نرخ بنزین در شهرستان ری با هیچ گونه مشکلی رو به رو نیستیم.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=540428

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.