افرادی که در فتنه 88 دست داشتند فتنه 98 را رقم زدند

  • کد خبر : 550016
  • 30 دسامبر 2019 - 15:33
افرادی که در فتنه 88 دست داشتند فتنه 98 را رقم زدند

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همان کسانی که در فتنه 88 دست داشتند، فتنه 98 را رقم زدند و به صدور بیانیه اقدام کردند.

سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز درباره فتنه 88 و تأثیر آن بر فتنه‌های بعدی به خصوص فتنه 98 اظهار داشت: فتنه‌ای که در 88 به پا شد در واقع قرارگاه اصلی‌اش خارج از کشور بود و این فتنه ماهیت آمریکایی – صهیونیستی داشت.

وی گفت: طراحی فتنه 88 را هیمن آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها انجام دادند و توانستند در داخل کشور از میان افراد ضعیف‌الایمان و دنیاطلب و جاه‌طلب برای پیاده‌سازی این فتنه استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان این‌که فتنه 88 با حضور مردم در صحنه با شکست مواجه شد، عنوان کرد: اما متأسفانه افرادی که در داخل بودند به جای اینکه ابراز ندامت و پشیمانی کنند، با لجاجت در همان مسیر خودشان باقی ماندند و دشمن از هیمن لجوج برای ادامه فشارها و فتنه‌های بعدی استفاده کردند.

وی افزود: بعد از این‌که دشمن مشاهده کرد، فتنه‌های سیاسی مشابه فتنه 88 دیگر کارساز نیست درصدد فتنه‌های و فشارهای اقتصادی برآمد تا بتواند در بستر فشارها و نارضایتی‌های اقتصادی، فتنه‌های دیگری را به پا بکند.

سردار جوانی خاطرنشان کرد: طبیعی است همان کسانی که در فتنه 88 به دشمن پیوستند، در فتنه‌های جدید دوباره به دشمن بپیوندند؛ بنابراین مشاهده کردیم در اغتشاشات آبان ماه سال جاری، همان افرادی که در فتنه 88 دست داشتند به صدور بیانیه اقدام کردند و نیز این بیانه‌ها نشان می‌دهد که فتنه 98 مکمل همان فتنه 88 است که با بصیرت مردم شکست خورد.

وی یادآور شد: ما یک پیوندی را میان عده‌ای در داخل کشور با دشمنان بیرونی شاهد هستیم که در خدمت دشمن قرار دارند و در تلاش برای ضربه زدن به ملت ایران هستند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار تأسف از عملکرد برخی جریانات سیاسی واداده، تصریح کرد: متأسفانه در حوزه سیاسی برخی جریانات واداده غرب‌گرا و ورشکسته سیاسی در یک پیوند با بیرون و دشمنان ملت ایران، تصور می‌کنند می‌توانند روزی خواهند توانست به اهداف شوم سیاسی خود برسند، اما قطعاً این اتفاق رخ نخواهد داد؛ چراکه ملت ایران در حماسه 9 دی نشان داد که خیلی هوشمند و بصیر است و فریب نخواهد خورد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550016

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.