بخشدار کهریزک در گفت‌وگو با «تهران نیوز» خبر داد؛

افتتاح پنج پروژه عمرانی با ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان در باقرشهر

  • کد خبر : 626635
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
افتتاح پنج پروژه عمرانی با ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان در باقرشهر

بخشدار کهریزک از افتتاح پروژه‌های عمرانی با ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: حدود ۶ پروژه توسط شهرداری باقرشهر در دست ساخت است که تا پایان سال پنج پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

امین بابایی بخشدار کهریزکدر گفت‌وگو با خبرنگار  شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: شهر باقرشهر با ظرفیت ۵۰۰ هکتار با اراضی مستقر نیازمند یک مدیریت جامع و کاملی است که بتواند سطح تراکم جمعیتی را با استانداردهای روز شهری هم‌سو و همراه کند.

وی افزود: تدبیر لازم و نیک‌اندیشی مجموعه شورای اسلامی شهر شهرستان باقرشهرو همراهی اعضار این شورا با شهرداری باقرشهر باعث شده است تا در راستای مدیریت شهری با ابتکارات نو و نوآوری‌ها روبه‌رو شویم تا اقدامات مؤثری را انجام دهد که بخش عمده‌ای از آن پروژه‌هایی است که در محله ارغوان اجرا می‌شود. در این محله تمامی اصول شهرسازی و استانداردهای لازم برای شهروندان رعایت شده است.

بخشدار کهریزک به افتتاح پروژه‌های عمرانی با ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در ایام‌الله دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: حدود ۶ پروژه توسط شهرداری باقرشهر در دست ساخت است که تا پایان سال پنج پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

بابایی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی در باقرشهر نشان‌دهنده پویایی و فعالیت زیرساختی در این شهرستان است، گفت: با وجود اینکه در فصل سرما قرار داریم، کارگاه‌های تولیدی فعال هستند و دلیل آن هم این است که زیرساخت‌های ابنیه‌ای متناسب با استانداردهای روز ایجاد شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626635

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.