افتتاح پل شهدای انتفاضه در آینده نزدیک + جزئیات

  • کد خبر : 550851
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
افتتاح پل شهدای انتفاضه در آینده نزدیک + جزئیات

سرپرست شهرداری شهر گلستان گفت: پروژه‌های عمرانی سطح شهر گلستان به‌صورت شبانه‌روزی درحال پیگیری و اجرا است.

بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهر گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با تاکید بر اجرای اقدام در جهت اتصال محلات مختلف دو طرف رودخانه شادچای، اظهار داشت: با پایان اقدام ارزشمند شهرداری در ساماندهی این رودخانه، معابر دو طرف نیز یکی پس از دیگری به یکدیگر متصل می شوند تا علاوه‌ بر خروج این معابر از بن بست طبیعی، عبور و مرور شهروندان نیز تسهیل یابد.

وی با اشاره به اجرای پل شهدای انتفاضه بر روی رودخانه شادچای، گفت: این پل آخرین پلی است که بر روی رودخانه شادچای در دست احداث است تا ایجاد این پل‌ها برگ زرین دیگری در تاریخ شهر گلستان رقم بزند.

فرزین در ارتباط با پروژه همسان‌سازی پیاده‌روها در شهرگلستان، بیان داشت: باتوجه به اینکه پیاده‌روهای شهر می تواند نقشی اساسی در ارتقای سلامت عبور و مرور ایفا نماید، شهرداری گلستان بر افزایش سطح نوسازی معابر عمومی شهر تاکید دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده محلات مختلف شهر سنگفرش می‌شود.

وی همچنین به رشد و پیشرفت قابل قبول پروژه‌های عمرانی در سطح شهرگلستان اشاره کرد و گفت: در راستای ارائه خدمات به همشهریان، پروژه‌های عمرانی سطح شهر به صورت شبانه روزی درحال پیگیری و اجرا می باشد و امیدواریم طبق زمان‌بندی تعیین شده به اتمام رسیده و شاهد شکوفایی و رونق هرچه بیشتر شهرگلستان باشیم.

سرپرست شهرداری شهر گلستان باتوجه به اجرای پروژه زورخانه در این شهر، افزود: روند پیشرفت پروژه مذکور خوب بوده و به تازگی گود این زورخانه نیز تکمیل شده است و این پروژه یک قدم دیگر به تکمیل نهائی نزدیک شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550851

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.