دکتر رجب ترقی در گفت‌وگو با «تهران نیور» تاکید کرد:

اعمال محدودیت‌های ویژه برای ورود مسافران / پرهیز از دورهمی‌های خویشاوندی

  • کد خبر : 607286
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
اعمال محدودیت‌های ویژه برای ورود مسافران / پرهیز از دورهمی‌های خویشاوندی
سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، ضمن تبریک عید سعید غدیر اظهار داشت: از همشهریان عزیز خواستاریم در این عید سعید از تجمعات و دورهمی های خویشاوندی پرهیز کنند و مراقب خود و سالمندان باشند.

مهدی رجب ترقی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با تبریک عید سعید غدیرخم اظهار کرد: از همشهریان عزیز خواستاریم در این عید سعید از تجمعات و دورهمی‌های خویشاوندی پرهیز کنند و مراقب خود و سالمندان باشند.

وی گفت: با توجه به ایام تعطیلات و تردد مسافران در محورهای شهرستان، رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی الزامی است؛ همشهریان عزیز بدون ماسک در شهر تردد نداشته باشند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه عنوان کرد: همچنین از شوراهای اسلامی و دهیاران تمام روستاهای شهرستان به‌ویژه بخش دو بلوک و بالاخص منطقه ارجمند و لزور تقاضا داریم تا جهت ورود مسافران محدودیت‌های ویژه‌ای را اعمال کنند.

وی افزود: همچنین اهالی بخش مرکزی،حبله رود و پشتکوه از اجاره دادن ویلا و باغ‌های خود به مسافران اکیداً خودداری کرده و در صورت مشاهده این‌گونه موارد شورای روستای خود را مطلع کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه در اشاره به وضعیت قرمز شهرستان، گفت: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب ورود شهرستان به حالت هشدار خواهد شد و شاهد موج جدید بیماری در شهرستان و سیر صعودی این بیماری خواهیم بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=607286

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.