اظهارنظر عجیب یک افسر اسرائیلی درباره سید حسن نصرالله

  • کد خبر : 521304
  • 09 سپتامبر 2019 - 20:30
اظهارنظر عجیب یک افسر اسرائیلی درباره سید حسن نصرالله

یک افسر ارشد اسرائیلی اظهار داشت که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شناختی تمام و کمال از رژیم صهیونیستی دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک افسر ارشد اسرائیلی اظهار داشت که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شناختی تمام و کمال از رژیم صهیونیستی دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، درور شالوم رئیس بخش تحقیقات ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به تنش و درگیری‌های اخیر بین این رژیم و حزب الله در مرزهای شمالی عنوان کرد که سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این رژیم را خوب می‌شناسد اما دبیرکل حزب الله از او نیز شناخت بیشتری دارد تا جایی که می‌توان به اصطلاح گفت که “دی ان ای” رژیم صهیونیستی و اسرائیلی‌ها را هم می‌داند.

شالوم در گفتگو با پایگاه خبری عبری زبان والا اظهار داشت که ایرانی‌ها در تلاش برای شناخت فرهنگ اسرائیلی‌ها هستند و حتی اگر فاصله جغرافیایی نیز مانع از این کار شود، با کمک سید حسن نصرالله به هدف خود خواهند رسید.

وی افزود که نصرالله و سردار سلیمانی با هم دوست هستند و در مورد بسیاری از مسائل اتفاق نظر دارند اما نصرالله نسبت به سردار سلیمانی شناخت بهتری از فرهنگ اسرائیلی‌ها و جبهه داخلی رژیم صهیونیستی دارد تا جایی که او حتی “دی ان ای” این رژیم را هم می‌داند و در بیشتر مواقع، ایرانی‌ها برای شناخت رژیم صهیونیستی از او و حزب الله کمک می‌گیرند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=521304

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.