معاون استاندار تهران در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

اطلاعی از فساد فرماندار اسلامشهر ندارم / دستور بررسی را صادر کردم

  • کد خبر : 615750
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
اطلاعی از فساد فرماندار اسلامشهر ندارم / دستور بررسی را صادر کردم

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران درباره ماجرای فساد فرماندار اسلامشهر گفت: فعلاً چون اطلاعاتی در این خصوص ندارم، دستور بررسی آن را صادر کردم.

شکرالله حسن‌بیگی، معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز درباره موضوعات مطرح‌شده در خصوص فساد فرماندار شهرستان اسلامشهر در فضای مجازی اظهار داشت: این موضوع را دیشب برای من ارسال کردند و دستور بررسی آن را صادر کردم.

وی گفت: فعلاً چون اطلاعاتی در این خصوص ندارم، دستور بررسی آن را صادر کردم.

معاون سیاسی – اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: مراکزی که مسئول رسیدگی به این تخلفات هستند، این موضوع را بررسی خواهند کرد و به محض مشخص شدن صحت یا کذب بودن موضوع، نتیجه را به ما ارسال خواهند کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در روزهای گذشته هشتگی در فضای مجازی با عنوان «فرماندار اسلامشهر» ترند شده است. ظاهراً فرماندار اسلامشهر به واسطه رهن یک خانه گران‌قیمت در ولنجک، فرزند صاحبخانه را در دفتر خود به مشغول به کار کرده است و به صاحبخانه هم وعده اعطای زمین در اسلامشهر را داده تا مرکز معاینه فنی دایر کند؛ بنابراین این موضوع در فضای مجازی ترند شده است.

میزان مطالبات با این هشتگ بسیار بالا بوده و کاربران شبکه‌های اجتماعی خواهان برخورد با اتهامات و جلوه‌هایی از رانتی هستند که به ادعای آن‌ها در بخش اسلامشهر در حال وقوع است. به نظر می‌رسد با توجه به این مطالبه‌گری علاوه بر این‌که مسئولان فرمانداری باید با شفافیت پاسخگوی اتهامات و ادعاها باشند، دستگاه‌های نظارتی و قضایی برای بررسی بیشتر به موضوع ورود پیدا کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615750

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.