رئوفیان در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

اصلاح‌طلبان از نقد به سمت تخریب روی آورده‌اند

  • کد خبر : 614658
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
اصلاح‌طلبان از نقد به سمت تخریب روی آورده‌اند

دبیرکل حزب ایران زمین با بیان اینکه تئوریسین‌های اصلاح‌طلب از نقد به تخریب شورای نگهبان روی آوردند، گفت: این مسئله را باید جدی گرفت؛ زیرا احتمال فتنه‌انگیزی وجود دارد.

ابوالقاسم رئوفیان، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاست داخلی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان چیز جدیدی برای عرضه به مردم ندارند تا بتوانند نظر مثبت و حمایت آنها را برای انتخابات ۱۴۰۰ جلب کنند؛ لذا از الان حاشیه‌سازی و تخریب نهادهای حکومتی مانند شورای نگهبان را آغاز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه متشنج کردن فضای سیاسی کشور مردم را خسته می‌کند، گفت: مردم در مشکلات مالی فراوانی به سر می‌برند و اصلاح‌طلبان را مقصر این مسئله می‌دانند؛ لذا اصلاح‌طلبان نباید با طرح موضوعات بیهوده بر مشکلات مردم بیافزایند یا اینکه فضای کشور را متشنج کنند.

بیشتر بخوانید:

اصلاح‌طلبان اصلاح را از خود شروع کنند تا به موزه تاریخ نروند

پایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان فروریخته است

دبیرکل حزب ایران زمین با بیان اینکه تئوریسین‌های اصلاح‌طلب از نقد به تخریب شورای نگهبان روی آوردند، یادآور شد: زمانی همین‌ها فقط صرفاً نقد انجام می‌دادند، اما امروز تخریب را اصل کار خود قرار دادند تا فضا متشنج شوند و این مسئله را باید جدی گرفت؛ زیرا احتمال فتنه‌انگیزی وجود دارد.

وی از شورای نگهبان خواست که تحت تأثیر اقدامات تخریب‌آمیز قرار نگیرد، گفت: اگر چنین رفتارهایی برروی اعضای این شورا تأثیر بگذارد، تخریب‌گران را بیشتر تشویق به تخریب می‌کند، پس باید هوشیارتر از گذشته عمل کند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان این مطلب که برای بار اول نیست که شورای نگهبان از سوی اصلاح‌طلبان مورد هجمه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: این افراد درصدد هستند تا جایگاه و ارزش شورای نگهبان را نزد افکار عمومی کاهش دهند.

رئوفیان ادامه داد: دوران ماهی گرفتن از آب گل‌آلود تمام شده و تمام ارکان حاکمیتی و افکار عمومی در اتحاد کم‌سابقه مانع تخریب شورای نگهبان شده‌اند و قطعاً اصلاح‌طلبان در این پروژه هم شکست سنگینی متحمل خواهند شد.

دبیرکل حزب ایران زمین خاطرنشان کرد: حضور پررنگ‌تر از سال‌های گذشته در انتخابات ۱۴۰۰ مهمترین اصل است که باید تمامی احزاب و جناح‌های سیاسی به آن پایبند باشند؛ لذا بهتر است اصلاح‌طلبان این موضوع را درک کنند و دست از بازی‌های ناپسند سیاسی بردارند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=614658

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.