اشاره ضمنی کوهن به ترور بیشتر دانشمندان هسته‌ای ایران

  • کد خبر : 627612
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
اشاره ضمنی کوهن به ترور بیشتر دانشمندان هسته‌ای ایران
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با اشاره ضمنی به ترور دانشمند هسته‌ای ایران، به ترور بیشتر دانشمدان هسته‌ای ایران اشاره کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، «الی کوهن» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی، امروز (جمعه)  در اظهاراتی به‌طور ضمنی تهدید کرد که ترورهای بیشتری علیه دانشمندان هسته‌ای ایران رخ خواهد داد.

پایگاه خبری شبکه «المیادین» به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش داد که وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در این خصوص گفته است: «فخری زاده را ‌شناسایی کردیم و او را تعقیب می‌کردیم. می‌دانستیم که آنچه که انجام می‌دهد اقدامی در قالب یک طرح است که خاورمیانه و تمام جهان را به خطر می‌اندازد».

طبق این گزارش، او همچنین در بخشی از اظهاراتش مدعی شده است: «فکر می‌کنم که دانشمدان هسته‌ای ایران خواب آرامی ندارند. آنها می‌دانند که آنچه این هفته رخ داد، می‌تواند برای هر یک از آنها نیز رخ دهد».

الی کوهن همچنین ادعا کرد: «برای ما روشن است که ایران با تمام قدرت تلاش خواهد کرد قدرت هسته‌ای به دست آورد و اسرائیل ابدا این اجازه را نخواهد داد».

این اظهارات در حالی است که پیشتر، روزنامه «نیویورک تایمز» به نقل از سه منبع اطلاعاتی گزارش داده بود که رژیم صهیونیستی در پشت عملیات ترور شهید فخری‌زاده قرار دارد.

شبکه «سی‌ان‌ان»‌ به نقل از یک مقام آمریکایی بتازگی گزارش داد که رژیم صهیونیستی پشت عملیات ترور دانشمند برجسته هسته‌ای ایران قرار دارد.

شهید محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته هسته‌ای ایران و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع بعدازظهر روز جمعه هفتم آذر ماه در اقدامی تروریستی در منطقه آبسرد در شمال استان تهران به شهادت رسید.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=627612

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.